reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Białołęki

reklama
Cześć! Bardzo chętnie. Przyznam, że siedzenie 24 godziny na dobę z dzieckiem potrafi wymęczyć, a najgorsze jest to, że wszyscy w pracy, zajęci swoimi sprawami i nie ma się do kogo odezwać, a Mąż jest tylko wieczorami. Pracujesz, jesteś na zwolnieniu już? Jak ciąża przebiega? Znasz już płeć? My wytrzymaliśmy do końca i mieliśmy niespodziankę :)
 
Ze względu na złą atmosferę w pracy od 6 tc jestem na zwolnieniu. Moja ciąża przebiega super. Żadnych mdłości, zgagi itp. Czasami tylko jak za dużo się schylam albo dźwigam to bolą mnie plecy. Jutro zaczyna się 22 tc a płeć znamy od połowy marca. Chłopak [emoji4] Niestety jeszcze nie doszliśmy z mężem do porozumienia w kwestii imienia. Może spotkamy się na warsztatach Mamo to ja 20.04? Wybierasz się? Będą w Forcie Piontek.
 
Chętnie bym się wybrała, ale raz, że ciężko mi z tym bąblem wychodzić na dłużej (karmienie, przewijanie), a dwa, widziałam, że są inne godziny dla ciężarnych, a inne dla mam :)

To zazdroszczę. Ja cały pierwszy trymestr wymiotowałam, wiecznie mnie mdliło, najgorszy okres. Co do imienia to my wybraliśmy już przed moja ciążą :) Zawsze lubiłam wybieranie imion haha. A nad jakimi się zastanawiacie?

A skąd dokładnie jesteś? Bo my się w sumie dopiero przeprowadzamy z Bródna na Płochocińską.
 
No niby tak ale to nie byłby problem. Ja i tak się wybieram na ten dla mam bo jest o opiece nad dzieckiem 0-1 roku. Ale z maluchem to faktycznie. Aczkolwiek można przyjść z dzieckiem i piszą, że jest miejsce do przewijania, zabawy itp. Ja mieszkam na Aluzyjnej. To ostatni przystanek 511.
Współczuję pierwszego trymestru.
Jest dwóch kandydatów. Aleksander i Antoni. Aleksander jest super, ale mąż woli zdrobnienie Olek a ja Aleks. Sama nie wiem czy to problem [emoji12] Antek jest o tyle niepewny, że mój przyrodni brat też powita na świecie syna w sierpniu i też chcą Antek nazwać. Wtedy mój tata miałby dwóch wnuków Antków. Ech...
 
To faktycznie, dwóch Antków to trochę dziwnie. U mnie podobnie był z Janem. Chciałam najpierw tak nazwać synka, bo lubię zdrobnienie Janek, a większość gada Jaś, a tego nie cierpię i bym mnie wkurzało :D I druga sprawa, że za bardzo popularne się zrobiło.

Wiesz już gdzie rodzisz?
 
reklama
Hej :) I jak się czujesz? Byłaś na tych warsztatach? My niestety leżeliśmy z małym w szpitalu :( także i tak byśmy się nie wybrali.
 
Do góry