reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uznanie lub zaprzeczenie ojcowstwa

ma pytanie dochodzilam sadowo ojcosta ...wygralam sprawe sadowa.. czy teraz musze sie udac do urzedu stanu cywilnego po nowy akt urodzenia dziecka czy zostanie przeslany poczta.. prosze o odpowiedz
 
reklama
mamaJulci ja tez sądownie ustalałam ojcostwo. czyli obowiązkiem sadu jest przeslanie informacji do usc o tym ze ustalono ojcostwo? czy to ja mam sie udac do usc by im to powiedziec (do usc ide z wyrokiem sądu?) tak?
 
Nie jestem pewna,ale to raczej ty sama musisz zgłosić to w USC.tzn musisz pójść tam z prawomocnym postanowieniem sądu i wtedy wszystko załatwisz od razu.
 
Do góry