reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

27 tydz Amelka i 36 tydz Oliwka

ELWIRKA 25

Mamuśka
Dołączył(a)
28 Maj 2011
Postów
2 376
Miasto
Łódź, Poland, Poland
Juz kiedys pisałam z wami historie mojej pierwszej corki Oliwki a teraz ma 3latka,ale chciała opowiedzieć o mojej drugiej córcr Amelce.Wtorek 2 grudnia poszłam do ginekologa zbadał mnie i stwierdził że mam mięka szyjkę i napisał skierowanie do szpitała więćwr·óciłam do domu spakowałam się i pojechałam do szpitala już ze skurczami,w szpitalu po zbadaniou lekarz powiedział że ma rozwarcie na dwa palce zaraz na porodówkę i pod kroplówkę zatrzymali skurcze przewiezli mnie na odział przed porodowy.Sroda bez zmian kłocie kroplówki infekcja antybiotyk i oczywiście sterydy na płucka u dziecka.czwartek pro wody ryzyko zakażenia już zapóżno trochę nie zdecydowałam się mowię co ma być to będzie.Piątek badanie 5cm rozwarcie leżenie wstaje kroplówka i co są skurczę i zaczynam krwawić lekarz decyduje porodówka ja rodzę przecież to 27 tydz dopierowszystko przygotowane inkubator neonatolog wezwany czekamy rozwrcie pełne ale lekarze czekają aż wody odejdą. wody odeszły a z nimi dziecko mała się uroidziła zyje taka malutka zabrali ją.zobaczyłam ja na drugi dzien oddychała sama tylko na wspomaganiu.adzisiaj mija 16 dzień od urodzenia mała zaczełasama już bez niczego oddychać,nie pracuje jej przewod pokarmowy ale stan ogolnie dobry.
 
reklama
Elwirka25 przepraszam, ze sue pytam ale jak to zostałam samotna matka? Zostawił Cie ojciec dziecka czy coś mu sie stało?
Pisalas, ze nie pracuje przewód pokarmowy. Czy to przypadkiem nie martwicze zapale jelit? Powodzenia
 
no tak tatus niechce zobaczyc dziecka.wiesz no wlaśnie problem z jelitami ma,ale dostawala juz mleko ale jest karmiona pół na poł.Waży tera 1680 przybiera na wadze.Jest silna podnosi i przekręca główkę sama.
 
reklama
Do góry