reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobrzy specjaliści dla wcześniaków z POLSKI i ZAGRANICY

także polecam IMiD w Warszawie,dr.Polak przemiła oddana osoba a także dr Ewę Adamską neonatologa na intensywnej opiece noworodków,dr Ewe Nowakowską otolaryngologa:-Dwogóle są tam wspaniali ludzie i ciesze się niezmiernie że tam trafiłyśmy:)dzięki nim moje dziecko jest zdrowe i rozwija się świetnie:-)Gorąco polecam
 
reklama
Polecam świetnych specjalistów dla KRUSZYNEK ;)
Warszawa:
-neurolog - dr Krystyna Malinowska - ul.Dzielna - NFZ - tel. 22 8311920
- okulistyka - dr Kocyła-Karczmorowicz - CZD - NFZ - tel. 22 8151615
- pediatra i neonatolog - dr Jolanta Martyna - ul. Millenijna (Białołęka) - NFZ - tel. 22 5193301, 22 5193342
- rehabilitacja - ul.Balkonowa 4- NFZ - tel. 226741068
-laryngolog - Kowalczys - ul.Litewska 11/13 - NFZ - tel. 22 6226560
Lublin:
- pediatra - dr Kowalczyk - ul.Szkolna 1 Jastków - NFZ - tel. 815020479
- neurolog - dr Janina Kalenik - ul.Junoszy 49- NFZ -tel. 817413819 / ul.Krucza 5- prywatnie -tel.605048116
- okulista - dr. Jolanta Łoś -Dudziak - ul.Hipoteczna 4 - NFZ - tel. 818325081-82
- rehabilitacja - dr Cezary Skibiński - DSK - ul.Chodźki 2- NFZ - tel. 81 7185204
- rehabilitantka - Anna Siczek - DSK - ul.Chodźki 2- NFZ - tel.509946514
- laryngolog - DSK- ul.Chodźki 2 -NFZ - tel. 81 7185517
 
Warszawa
Witam, kilka lat temu też korzystałam,a raczej mój synek z rehabilitacji u Jerzego Siedleckiego. Synek był głębokim wcześniakiem, urodził się w 30 tyg. ciąży i rokowania były słabe. Udało mi się trafić na p. Siedleckiego, który nie tylko że skutecznie wyrwał moje dziecko chorobie ale też skorzystałam z jego doświadczenia i znajomości środowiska lekarskiego. Pokierował mnie krok po kroku po najlepszych specjalistach których polecił mi imiennie dlatego wiem, że mój syn korzystał z najlepszego okulisty prof. Prosta, neurologa dr Mazurczak, Pediatra dr A. Karney oraz polecił mi miejsca gdzie mogłam zrobić badania, których opis też robili najlepsi fachowcy jak np. USG mózgu prof Marcinkiewicz (Waryńskiego). To tylko przykłady. Czułam że moje dziecko nie jest obojętne dla p. Siedleckiego i do dnia dzisiejszego jestem mu bardzo wdzięczna. Synek ma już 11 lat i mało że nie odbiega od rówieśników to pod różnymi względami ich przewyższa. Syn od paru lat gra na pianinie, skrzypcach, świetnie pływa i jeździ na nartach, deskorolce i łyżwach. Może w szkole nie jest orłem ale wyniki ma zupełnie przyzwoite. Z perspektywy czasu wiem, że zawdzięczam to p. Siedleckiemu, który nie spisał go na straty, umotywował mnie do działań a w czasie gdy postępy były małe lub prawie żadne i każdy mnie zniechęcał do dalszych działań i rehabilitacji, że to nic nie da i wyrzucam tylko pieniądze nakłaniał mnie do dalszej walki o moje dziecko.
Część lekarzy nie dawała żadnej szansy na prawidłowy rozwój psycho-ruchowy tylko p. Siedlecki zauważył minimalne odruchy i reakcje u syna, które wskazywały że dziecko jednak ma szanse na prawidłowy rozwój ruchowy. Mimo że cytowałam mu diagnozy specjalistów uparł się i był przekonany że dziecko ma szanse i on to widzi. Dziś widzę że miał racje.
Życzę aby każda z mam trafiła ze swoim dzieckiem na prawdziwych specjalistów, nie zależnie od choroby a w chwilach zwątpienia żeby trafił się ktoś kto da ostrogę.
Pozdrawiam rodziców wszystkich maluszków.
 
reklama
Do góry