reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobrzy specjaliści dla wcześniaków z POLSKI i ZAGRANICY

Dołączył(a)
27 Lipiec 2011
Postów
12
Witajcie. Jestem mamą Gabrysi, która urodziła się w 25 tygodniu ciąży, w cieżkiej zamartwicy (1/1/3 w skali Apgar) z wagą 590 g. Obecnie malutka ma już 18 miesięcy (wieku skorygowanego 15) ale cały czas mamy mnóstwo problemów. Zakładam temat bo wiem jak cieżko jest wywalczyć cokolwiek z NFZ i służb medycznych. Dlatego myślę, że warto podzielić się tu namiarami na dobrych lekarzy i rehabilitantów. Zwracam sie więc z prośbą do osób z Krakowa o podanie jeśli znacie jakichś dobrych neonatologów, okulistów, gastrologów, neurologów, rehabilitantów, neurologopedów i in. specjalistów potrzebnych naszym pociechom. PROSZĘ PISZCIE. JESTEŚMY W POTRZEBIE.

P.S. Jeśli chodzi o pediatrów to nam jak narazie bardzo dobrze pomaga dr Mazurek (przyjmuje prywatnie) na ul. Starowiślnej.
 
reklama
Myślę,że to bardzo przydatny temat,ale warto go rozszerzyć i proszę o wpisywanie nazwisk,namiarów na specjalistów z całej Polski i z Zagranicy.
Ze swojej strony polecam następujących lekarzy z Trójmiasta.

Lekarz Neonatolog Dr.Elżbieta Pilarczyk ( przyjmuję w przychodni Neonatologicznej przy szpitalu na Zaspie - Gdańsk)
Telefon: 602-499-513 .Wie naprawdę wiele o wcześniakach,warto się z nią konsultować.Przyjmuję również prywatnie w Sopocie.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ul.Kliniczna 1a - Oddział Neonatologiczny
polecani lekarze:
Dr.Iwona Domżalska- Popadiuk ( ordynator tego oddziału,przyjmuję również prywatnie w Gdańsku na ul.Startowej)
Dr. Wojculewicz (przyjmuję prywatnie)
Dr.Janowiak ( przyjmuję prywatnie)
Dobry Gastroenterolog:
Gdańsk , Przychodnia Morena, Dr.Piotr Landowski 501-556-857

Dobry Logopeda:
Gdynia, ul.Necla OWI, ul.Harcerska OWI Małgorzata Zielińska -Burek

Fizjoterapeuci ( znam ich wielu,ze względu na wykonywany zawód,więc proszę pisać)
Gdynia OWI Harcerska - Anna Zrombkowska, Marta Kwiatkowska
Kartuzy i Okolice - Mirosław Młyński

Ortopedzi i Pediatrzy
Zdecydowanie Szpitale na ul.Polanki w Gdańsku.

na razie na tyle.
 
Ostatnia edycja:
Oddział neonatologiczny i Przychodnia neonatologiczna przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, ul. Terebelska 57-65, tel do przychodni 83 342 82 30
ordynator oddziału - Riad Haidar - zna się na rzeczy...
 
Jeżeli chodzi o neurologa w Krakowie to jak narazie najlepiej trafiłyśmy na dr Hille. Przyjmuje w Prokocimiu. Jesli zna ktoś dobrego gastrologa, neurologopegdę i rahabilitantów w Krakowie to piszcie. Błagam!!!
 
Też polecam Arkę pracują tam najlepsi lekarze.Ja chodzę do Dr.Bober (szefowa oitn i patologi w szpitalu na karowej) prowadzi mojego syna od pobytu w szpitalu, pod kontrolą pani doktor również szczepimy w arce.
Dr.Mądry kardiolog też z szpitala na karowej.
 
reklama
Zgadzam się
Gdyby nie cudowni lekarze z IMiDu..
My ogromnie dużo zawdzięczamy dr Korycinskiej (pediatra), prof Szczepańskiej (neurolog), dr Kowalowi (chirurg), dr Polak, dr Obersztyn (genetyk) i wielu innym, którzy sie pochylili i nadal pochylają nad Franiem
 
Do góry