reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elenka i Oleńka, hbd 25 +6

reklama
Jestem dziewczyny jestem :)

Mąż pojechał do DE i jestem sama ze swoim przybytkiem więc baaardzo czasu mam niewiele :/
Tymbardziej, że Ola to maluśki wymuszacz :(
Radzimy sobie całkiem nieźle. U Oli szmery w serduszku znaleźli i 9.10 mamy konsultację u kardiologa, zestaw badań do zrobienia zobaczymy co wyjdzie. Oby nic. Mała męczy się też z kolkami i refluksem :-(
No i cyrk jest na rehabilitacji :/ szkoda pisać normalnie.

Lecę teraz małą karmić jak będzie czasu więcej to się odezwd.

Darunia dzięki za pw :*
 
Hania, mój Nikodem też miał szmery na serduszku. Wykryli mu po urodzeniu. Podobno dość poważne, ale dowiedziałam się o tym dopiero od kardiologa na kontroli, a mały miał wtedy już 2,5 miesiąca. Na szczęście same zniknęły. Na pewno tak samo będzie u Ciebie :)
 
Anka - fajnie, że się odezwalas! Trzymam kciuki za Olę, no i za Ciebie! Życzę Ci dużo siły i troszkę chwil wytchnienia - na pewno by Ci się przydały....
 
Fajnie, że sobie radzicie.. trzymam kciuki za wizytę u kardiologa ... mam nadzieję, ze będzie tak jak u Daruni...:tak:
 
Hania jak się trzymacie? Jak Ola? Starszaki? Jak sobie radzisz sama? Czy tata pomaga? Teraz zima się zbliża a przy domu jest co robić.. Daj znać gdziekolwiek :)
 
reklama
Do góry