reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elenka i Oleńka, hbd 25 +6

reklama
Stan Elenki odrobinę się pogorszył, mała ma przetaczaną krew i rozważają ponowny powrót na respi.

Z kupkami i siuśkami obecnie nie ma problemu i bardzo się z tego cieszę.


Oby Lenie szybko się poprawiło i niech juz nie musi wracać na respi :(
 
anka synek 4 razy wracal na respirator. Mial nie zamkniety przewod Baolta i dlatego tak sie dzialo. Juz mielismy umowiony dzien na operacje ale na szczescie zaczal sie sam zamykac i obylo sie bez - nie moglismy miec podanych lekow bo mial wylewy w mozgu. Pozdrawiam
 
U nas po usg wylewów nadal brak :))

Ale Elenka słabo radzi sobie na cpapie i mówią, że najpewniej leki na zamknięcie przewodu nie działają :(

W poniedziałek będzie kardio to dowiemy się więcej.

Po przetoczeniu Lena jest silniejsza, nie wiem ile dziś panny ważyły ale być może mała już też przekroczyła kg :)

Ps. No i jutro o ile pierworodna córcia nie rozchoruje sie zupełnie to szwagier zawiezie nas do dziewczynek ;)
 
Ostatnia edycja:
a_nka maleńkie naprawde nieźle sobie radzą :tak: trzymam kciuki oby z dnia na dzień było coraz lepiej!

Agnieszka o kurcze naprawdę była maleńka ta Twoja córcia...ja na 29 tc... również jestem pod wrażeniem, że tak ładnie dała radę :)
 
Dziś Ola waży 1070g, a Elena 1010g jeja obie przekroczyły kg :)

Mówią, że to dobrze wróży. Jeja jak ja się boje dziewczyny :( starszym dzieciaczkom się nie udawało... A one są takie maluśkie. Dziś dopiero byłby 28tydz ciąży :dry:
 
A nka super ze założyłaś wątek o swoich córeczkach bo wcześniej zaglądalam na wątek ciąży bliźniaczej jako ze sama ponad 2 lata temu tam się udzielalam i tez jestem mamą bliźniaków wczesniakow
Bardzo trzymam kciuki za twoje panny,wierzę ze wszystko bedzie dobrze
Dobrze ze nie ma wylewow to najważniejsze,choć mój miłosz po wylewach 3/4stopnia jest przykładem tego ze to o niczym nie świadczy
9 mies siedział i raczkowal na 14 mies już pięknie chodził,teraz ma ponad 2 latka mówi zdaniami i śpiewa,
Moja sąsiadka ma bliźniaczki ur 26tc też ważyły po ok 1 kg już mają 3 latka są mądre i nie miała z Nimi żadnego problemu jeździła tylko na rehabilitację
Mocno wierzę w to ze i wam się uda,już najgorsze za tobą oby do września i dziewczynki będą z wami, fajnie ze tak ładnie radzą sobie z oddychaniem
Ale niestety wczesniaki tak mają 1krok do przodu 2 do tyłu
 
reklama
Dziewczyny dziś mam troszkę czasu i tak doczytałam, że my chyba mamy nie taki wózek jak na wcześniaki... Bo dziewczyny powinny min do 6-8msc jeździć w gondoli a w naszym na pewno nie da tak rady...

Mamy BJ city select, tam gondole sa malusie na jakieś 3msc może...

Doradźcie jak to u was było?
 
Do góry