reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fundacje, organizacje, in. pomoc dla wcześniaków

Dołączył(a)
27 Lipiec 2011
Postów
12
Witajcie mamy naszych kochanych szkrabków. Jestem mamą Gabrysi urodzonej w 25 tygodniu ciąży. Córcia posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Chciałabym aby w tym temacie mozna było podzielić się swoimi doświadczeniami w poszukiwaniu pomocy dla naszych pociech. Ja osobiście cały czas szukam fundacji która by nas wsparła. Jak na razie bez rezultatów. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie. Mógłby polecić jakąs fundację, organizację? Proszę pomóżcie
 
reklama
Załóż dla małej subkonto w fundacji "zdążyć z pomocą", będziecie mogli wysyłać apele o pomoc a wasi znajomi i nie tylko wpłacać 1 % podatku na małą
 
Bardzo dziękuję za pomoc. Napewno spróbujemy przez tą fundację. A ma ktoś jeszcze jakieś miłe/ niemiłe doświadczenia związane z poszukiwaniem fundacji?
 
Prosze tutaj masz nazwy kilku fundacji. Oczywiście nie wszystkie muszą Wam pomćó, z pewnosciawiele bezie pism odmownych ale warto pisać podania i próbować. chociażby starać się o pomoc finansową na rehabilitację, sprzęt itd. A co PFRON na to?
Fundacji Polsat, Fundacji Orlen, Fundacji Radia Zet, Fundacji Votum, Fundacji Anny Dymnej, Fundacji "Zdążyć z Pomocą", Fundacji Otwartych Serc, Fundacji WOŚP, Fundacji Słoneczko, Fundacji "Kolorowy Świat"
Zetka w tym roku zajmuje się serduszkami maluchów wiec pewnie odmówia ale spróbować można.
 
Bardzo dziękuje za pomoc. Napewno będziemy pisać podania, może ktoś sieodniesie pozytywnie do naszych pism. Zwłaszcza że chcielibyśmy córcię skosultować w Niemczech (retinopatia V stopnia), a tam jak lekarz powie że moze coś zrobić to terminy operacji są szybkie, a koszty olbrzymie. Cieżko tak nagle zdobyć ok. 30 tys. złotych w dwa tygodnie. Dlatego szukamy juz teraz. Pozdrawiam
 
Monika my też szukalismy duzej kwoty ze wzgl na problem córci ale nie zwiazany z wczesniactwem. My potrzebowaliśmy zebrania ok 60-70tys na operację. Fakt, nie udało nam siętakiej kwoty zebrać, ale ostatecznie na nasze szczęście operacja zostałą odwołana.
Próbujcie, ale najpierw musicie skonsultować dziecko albo chociaż dostać cennik z Niemeic żeby ludzie wiedzieli o jakiej kwocie jest mowa.
TVN Wam nie pomoże w tej kwiestii na pewno.
Zetka w tym roku również wiec szkoda zachodu.
Załóżcie tutaj wątek na "mozesz pomóc, zobacz"....
powodzenia.
 
reklama
Monika, przede wszystkim zapisz córcie do jakiejśc fundacji żeby zbierac 1% i rozsyłac apela. Mój Franiu tez jest w "Zdążyc" i mam same pozytywne doświadczenia:)
Oprócz tego i NIEZALEŻNIE od przynależności dziecka do jednej fundacji (dziecko jest podopecznym takiej fundacji) możesz pisac pisma z prośba o wsparcie (rehabilitacja domowa, zakup sprzętu, turnusy rehab, zakup leków itd) do innych fundacji. Nam rehab i turnusy dofiinansowują: F Polsat, F TVN, F Kolorowy Świat, od F Owsiaka dostałam matę do hydromasazu Frania.
 
Do góry