reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakub 24HBD 600gram, 33cm

Bardzo dobre wieści, mocno wierze ze bedą coraz lepsze! Kubus jest śliczny! I jaki silny!!! Trzymam mocno za Was kciuki!! Usciski <3
 
reklama
Witam serdecznie, jestem położną pracującą na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w jednym z Warszawskich szpitali. Prowadzę badania na temat sprawowania opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym (wcześniakiem) na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka (ITN). Nie od dziś wiadomo, że powstawanie więzi między matką a jej dzieckiem dotyczy już okresu ciąży, warto więc przedstawić, jak wież ta przekłada się na chęć opieki nad dzieckiem po urodzeniu w warunkach szpitalnych, szczególnie gdy mamy do czynienia z wcześniakiem. W tym celu zwracam się do Pań z szczególna prośba o wypełnienie ankiety, która pomoże mi pokazać choć w niewielkim stopniu z jakimi odczuciami i problemami borykają się matki, których dzieci znalazły się na oddziale ITN.
Zachęcam do komentowania ankiety.


Ankieta - Sprawowanie opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka
 
Witam serdecznie, jestem położną pracującą na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w jednym z Warszawskich szpitali. Prowadzę badania na temat sprawowania opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym (wcześniakiem) na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka (ITN). Nie od dziś wiadomo, że powstawanie więzi między matką a jej dzieckiem dotyczy już okresu ciąży, warto więc przedstawić, jak wież ta przekłada się na chęć opieki nad dzieckiem po urodzeniu w warunkach szpitalnych, szczególnie gdy mamy do czynienia z wcześniakiem. W tym celu zwracam się do Pań z szczególna prośba o wypełnienie ankiety, która pomoże mi pokazać choć w niewielkim stopniu z jakimi odczuciami i problemami borykają się matki, których dzieci znalazły się na oddziale ITN.
Zachęcam do komentowania ankiety.


Ankieta - Sprawowanie opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka


P.S. Najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku, dużo ciepła, wytrwałości oraz wyrozumiałości. Aby rok 2014 był dla wszystkich Państwa lepszy od poprzedniego ;)
 
Ile ma?
7 miesięcy urodzeniowych, 3 korygowane.
????
Kuba urodził się 4 miesiące za wcześnie
yhm.. ... ILEEE???

Dziś Kuba ma 3 miesiące korygowane.
Wkrótce zwrócimy się do Was z gorącą prośbą o przekazanie Kubie 1% podatku który pomoże w sfinansowaniu rehabilitacji. Kuba czeka na nr KRS.
Clipboard.jpg
 

Załączniki

  • Clipboard.jpg
    Clipboard.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 461
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
reklama
Pozdrawiamy po długiej nieobecności :)
Kuba zaraz będzie miał 18 miesięcy. Póki co dochodzą nam coraz to nowsi lekarze ale dajemy radę. Bączek zaraz po roczku zaczął raczkować, wstawać i chodzić przy meblach. Teraz śmiga przy stoliku edukacyjnym ale puścić się nie chce :) nosi aparaty słuchowe, ma dość duży ubytek bo po 60 db na każde uszko ale od momentu kiedy zostały założone aparaty jest ogromna różnica. Zaakceptował je natychmiast. Niestety przypuszczenia lekarza z hospicjum potwierdziły się i jest padaczka... Kuba przyjmuje leki. Ruchowo idzie według wieku korygowanego. Rozwój społeczny daleko w tyle, oby to była wina niedosłuchu. W przyszłość patrzę ze strachem o Bubusia... ale teraz cieszę się wszystkimi mini kroczkami :) dzięki którym choć na chwilę mogę założyć różowe okulary. Czujność na pewno nie jest uśpiona. Mam nadzieję, że zawsze będę mogła mówić że udało nam się! na dziś - walczymy :)
 

Załączniki

  • PLE(65).jpg
    PLE(65).jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 319
Ostatnia edycja:
Do góry