reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakub 24HBD 600gram, 33cm

Ale się cieszę, ze sie odezwałaś :-D:-D:-D:-D Za każdym razem jak jestem na forum wypatruje wieści od Ciebie i sie doczekałam. Ale urósl, bardzo szybko zaczął raczkować, dzielny chłopak, a i z kontaktami społecznymi sobie poradzi. Wiem, ze jeszcze wiele pracy przed Wami, każdy dzien wymaga ogromnego wkładu, ale to dzieki Twojej pracy Kubuś tak wspaniale sie rozwija. Ubytek słuchu pewnie po lekach na nerki, ale dobrze, ze zaakceptowal aparacik, reszta powoli sie unormuje. Na wszystko potrzeba czasu. Mam nadzieje, ze leki wyciszaja padaczke i nie bedzie napadow. Życzę dużo sił i przesylam buziaki dla Bubusia. Dzięki za wpis :-)
 
reklama
Figa1 przecież nie od dziś wiadomo,że wcześniaki to super dzielniachy, a te z 24 tc to już w ogóle :):):)
Coś o tym wiem ;) a poważnie, to aparaty i terapia logopedyczna działają cuda w rozwoju mowy i ogólnym u dzieci niedosłyszących. Szymon miał juz aparaty przed skończeniem roku, terapię również , niedosłuch ma po 55 decybeli na oba uszka, gada jak katarynka :):) Jak na 4 latka po ogromnych przejściach mówi lepiej niż nie jeden zdrowy rówieśnik. Życzę, aby Kuba nadal zaskakiwał pozytywnie i zdrowo sie rozwijał :) Pozdrawiam.
 
Do góry