reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

wiem kochana ja tez miałamciezkie wyjscie od mojego..my jedziemy jutro no ale ja to podotykam i popatrze bo mój moąz bedzie sie tulałprawie3h i mnienie puści:)nie dziwie mu sie....ja moge czesciej w tygodniu.:)
 
reklama
My jedziemy 1,5 godz w jedną stronę.Jasio waga 1400,Marcelinka 1360.Dzisiaj tuliłam,przewijałam,przebierałam i czytałam bajeczki.Bylo super.Po drodze w tesco kupiłam body.skarpetki i pajace.Pozdrawiam serdecznie razem z biźniakami.
 
Agata pomyślałam dokładnie to co napisała FranowaMama :-) Piękne są takie chwile z maluszkami. Aż mi łzy w oczach stanęły. Kochana jestem z Wami:tak:
 
Agata, ROP to niestety zmora wczesniaków. Powiem Ci ze znam kilkoro dzieci z ROP III które nie przeszło w III, dopiero III kwalifikuje do laseroterapii (choć tu na naszym forum było dziecko po laserze i mama mówiła że było ROP II).
W kazdym razie teraz trzeba co tydzień kontrolowac oczka małej bo ROP postepuje bardzo szybko. Spytaj lekarzy kiedy kolejna kontrola.
 
Agata i nie ma sie co łamac. To nie wyrok. Dobrze ze szybko wykryte. Na pewno beda obserwowac i w razie czego zadzialaja. Polecam klinike okulistyczna w Katowicach.tam jest super Pani doktir di ktorej jezdzimy na kontrole
 
reklama
A widzisz, to o Tobie myslałam.
A pamietasz na której godzinie zaczęła sie u was odklejać siatkówka przy ROP II? Bo to też jest b wazne
 
Do góry