reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
AGATA - jakie cudne śliczności! :happy2::happy2: Fajnie Wam rosną szkrabki!
No i serdecznie gratuluję wyjścia ze szpitala! Teraz w domku będziecie się poznawać :tak: powodzenia!
Pozdrowionka od Kwietniówek!
 
Wyszliśmy z wagą Marcelinka 2010,Jaś 2020.Teraz moja zmiana.Mąż poszedł spać a ja czuwam i karmię.Pozdrawiamy Ciocie z forum. P1010719.jpg
 
reklama
Kurcze maluszki kiepsko jedzą.Marcelinka zjada po 30 a Jasio raz 30 raz 40ml.Karmię ich co 3 godziny.Podejrzewam,że w szpitalu w nocy karmili ich sondą.Dostają leki żelazo i wit c jakoś przechodzi ,ale wit D3 katastrofa.Folik też im nie idzie ale zdecydowanie wit D3 jest do kitu.Muszę poprosić o inną postać tej witaminy.Mam kapsułki które wyciskam do buzi.Z kupkami dalej walczymy.Pozdrawiamy.
 
Do góry