reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Agata i jak wyniki Marcelinki? U mnie chłopaki wypijają od 50 do 70 ml na dzień.
U nas był czas, że Igorek stanął w miejscu z wagą, to trwało prawie 1,5 tyg. A teraz wagowo idą równiutko. Igor zjada po 20ml więcej ale ulewa.
Wiem, ze łatwo powiedzieć ale nie martw się. My też zamartwialiśmy się i karmiliśmy co 2 godz po 35-40 ml żeby z wagi nie spadali.
Pozdrawiam :tak:
 
reklama
Dopiero przyjechałam.Marcelinka jest w szpitalu na obserwacji .Ma kłopoty z oddychaniem,bardzo się męczy.Całe szczęście nie przyjeli jej na pediatrię ,tylko na neonatologię.Dzisiaj nic nie zjadła do 16.Nie miała siły.Morfologia jest bardzo dobra.Zobaczymy jak wyjdzie rtg płuc.Od zmysłów już odchodzę.
 
kochana tez mam nadzieje ze to chwilowe i mała szybko wróci do domku! a blisko macie do szpitala? bomnie powiedzieli ze jakby sie co działo to mam jechac nie do swojego szpitala tylko do krakowa a to około 60km ?!?!
 
reklama
Jeny, Marcelinko kochana nie fisiuj i nie strasz rodziców!! Zdrówka skarbku!!

Agata psiknij wodą morską w sprayu, a masz aspirator do noska?? Nie gruszkę. On ładnie wyciąga babolki z nosa.
 
Do góry