reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Hm...to faktycznie dziwne.
Stawiam na nieprawidłowy wynik ze względu na wczesniactwo:)
A pamiętasz jak dzieciaczki oddały pierwsza kupę? lekarze coś mówili? Bo to jest jeden z pierwszych objawów muko.
Tu u nas na forum któreś dzieciątko jeszcze miało nieprawidłowe wyniki, powtórne wyszły dobrze.
Paulinka Doroty tez miała powtarzane jak mój Franio
 
Nie pamiętam,ale cały czas mają zaparcia.Chociaż wiem,że to po żelazie.Marcelinka miała podejrzenie muco ale lekarz prowadzacy powiedział,że jest ok.Franiowa Mamo a o co chodzi z tymi kupkami?
 
Przy muko dziecku baaaaaaardzo trudno zrobic pierwsza kupe. Kupa jest bardzo gliniasta. To jest zawsze dla lekarzy czerwone światło ze może byc muko. Jak pierwsza kupa pójdzie ok, to luzik. Dzieci z muko maja mega problemy z tym.
Jezu, ale namieszałam ale ledwo na oczy juz patrze.
krótko mowiąc, muko=mega problem z kupą
 
Agatko - ja caly czas sledze wasze poczynania i oczywiscie mocno trzymam kciuki za malenstwa. Powiem Ci tylko tyle, ze nie ma co rozmylac trzeba pozytywnie myslec - to polowa sukcesu. Wiem jak sie czujesz, ja wciaz czekam na wyniki badan metabolicznych Laury, bo gdzies wsiakly w laboratorium i musieli wykonac ponownie. Ale wierze, ze bedzie dobrze. Calujemy Was mocno.
 
reklama
Agata777 mam pytanie, czy kupilas monitory oddechu? jesli tak to jakie i czy one w ogole dzialaja? czy bylo tak ze byl bezdech senny i monitor zaczal piszczec? kupilam takie cos i boje sie ze bedzie piszczec bez potrzeby, jak np mala sie poruszy gdzies poza ta plytke;/ w ogole to blizniaki pieknie doszly do wagi i do formy i mam nadzieje ze u okulisty bedzie jutro ok:) kwietniowki trzymaja przeciez kciuki, to nie moze byc inaczej:)
 
Do góry