reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MARTYNKA 26tydz, 900g, 37,5 cm

Moja Calineczka dziś dostała już 15ml pokarmu i nic nie zalega:tak: dobrze trawi i wydala a waga na dzień dzisiejszy to już albo dopiero 1096g czyli rośnie parametry też zostały zmniejszone na respiratorze:-D:-D:-D
 
reklama
Moja Calineczka dziś dostała już 15ml pokarmu i nic nie zalega:tak: dobrze trawi i wydala a waga na dzień dzisiejszy to już albo dopiero 1096g czyli rośnie parametry też zostały zmniejszone na respiratorze:-D:-D:-D
No to super:-)
Oby tak dalej:tak::tak::tak:
15ml na takie malenstwo to juz duzo:tak:i waga tez ładnie rosnie:tak:
Oby tak dalej

Pozdrawiam
 
To bardzo dobre wiadomości:tak: jeszcze troche wytrwałości i nie tylko bedziesz mogła ja dotknac,ale wziąśc na rece :tak: Trzymamy kciukasy!
 
Alicjo trzymaj się dzielnie. Martynka jest silna mała dziewczynka :tak: Twój post bardzo mnie wzruszył ponieważ mi też groził poród w 26 tc. Na szczęście jakoś dotrwałam. I choc twoja córeczka zbytnio pośpieszyła sie aby wyjść z twojego brzuszka jej wola walki jest ogromna. Trzymam za was mocniutko kciuki:tak:
Pozdrawiam cieplutko
 
Dobra wiadomość Dziś mała miała kolejne USG głowy i jest wszytko dobrze, ciecz zaczęła się wchłaniać:tak::tak::tak: buło podejrzenie wady serca ale specjalnie sprowadzono kardiologa i nic nie ma serce jest OK:-D:-D A po za tym moją Calineczkę odłączyli od respiratora:tak::tak::-D:-D, teraz pomaga jej oddychać Infant Flow i będzie obserwowana czy ma siłę oddychać.Powiedzcie mi co to ten Infant Flow? Bo to dobrze że już jej tą rułkę odłączyli, choć lekarz nie wyklucza że nadejdzie infekcja? Już się boję no i tak to jest raz dobra wiadomość a zaraz cię czymś zaskoczą. Ale dzięki wam trzymam się. Z całego serca dziękuje za wsparcie, jest mi teraz potrzebne
 
Witaj Alicjo i my trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją Małą - Dużą Calineczkę. Martynka jest silną dziewczynką, napewno poradzi sobie z wszystkimi przeciwnościami. Zobaczysz już niedługo nie będzie, żadnych złych niespodzianek tylko te dobre. Mocno w to wierzę i główka do góry.
Całusie w piętusie dla zuch dzidzi. ;-)
 
Hej Kochana Alu.Czytałam Twoją historie i przypomniała mi się moja,ja przeżywam to samo,tylko że moja Zosia urodziła się 7.12 o godz 3.15. z wagą 740gr i 30cm wzr.też wykryli jej wylew 2 i 3 stopnia,na początku miała problemy z jedzeniem bo nie trawiłą dziś już waży 1191.Przed wczoraj miała gorączkę,prawie 38st,wczoraj troszke spadłą,lekarz powiedział że ma jakies zapalenie płuc ale nie na tyle grozne żeby trafila na izolatke. Miała byc niedlugo odłączana od respiratora ale z powodu tego zapalenia musieli sie wstrzymać,,,tak więc wiem co czujesz,,wiedz że jesteśmy z Tobą. Tutaj na tym forum wszystkie mamy to samo przechodza albo przechodziły:-) Wal tutaj śmiało z każdym pytaniem,ja na tym forum tak dużo się dowiedziałam,więcej niż od lekarzy
Pozdrawiam Cie bardzo ciepło:-)
 
Dobra wiadomość Dziś mała miała kolejne USG głowy i jest wszytko dobrze, ciecz zaczęła się wchłaniać:tak::tak::tak: buło podejrzenie wady serca ale specjalnie sprowadzono kardiologa i nic nie ma serce jest OK:-D:-D A po za tym moją Calineczkę odłączyli od respiratora:tak::tak::-D:-D, teraz pomaga jej oddychać Infant Flow i będzie obserwowana czy ma siłę oddychać.Powiedzcie mi co to ten Infant Flow? Bo to dobrze że już jej tą rułkę odłączyli, choć lekarz nie wyklucza że nadejdzie infekcja? Już się boję no i tak to jest raz dobra wiadomość a zaraz cię czymś zaskoczą. Ale dzięki wam trzymam się. Z całego serca dziękuje za wsparcie, jest mi teraz potrzebne



No to super wiadomosci:tak::tak::tak:
Pozdrawiam
Oby tak dalej:tak:
 
reklama
Alicjo,trzymaj się kochana ,ciesze się że maleńka dobrzeje napewno jest w dobrych rękach,ja mocno trzymam kciuki i pomodlę sie do Jezusa.Całuski ogromne
 
Do góry