reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MARTYNKA 26tydz, 900g, 37,5 cm

Dobra wiadomość Dziś mała miała kolejne USG głowy i jest wszytko dobrze, ciecz zaczęła się wchłaniać:tak::tak::tak: buło podejrzenie wady serca ale specjalnie sprowadzono kardiologa i nic nie ma serce jest OK:-D:-D A po za tym moją Calineczkę odłączyli od respiratora:tak::tak::-D:-D, teraz pomaga jej oddychać Infant Flow i będzie obserwowana czy ma siłę oddychać.Powiedzcie mi co to ten Infant Flow? Bo to dobrze że już jej tą rułkę odłączyli, choć lekarz nie wyklucza że nadejdzie infekcja? Już się boję no i tak to jest raz dobra wiadomość a zaraz cię czymś zaskoczą. Ale dzięki wam trzymam się. Z całego serca dziękuje za wsparcie, jest mi teraz potrzebne

Alu mozesz być pewna że wszystkie tu jesteśmy zeby Ci ewspierac, jestesmy z Tobą i z Twoją Calineczka całym serduchem.
 
reklama
Witam was kochane mamy BB.Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa:-D Pozdrowiłam moją Calineczkę od was:tak: Martynka czuje się jak na razie dobrze dziś już jest 3 doba jak stara się oddychać sam, znaczy pomaga jej ten aparat Flow ale daje rady i lekarze też są z niej dumni:-) bo się stara. Ale ja jestem niespokojna, boję się że coś może się nie udać mam dziwne przeczucia, bo to za dobrze wszytko się układa:-( Lekarze mówią że może nadejść jakaś infekcja i teraz na nią czekają.Czy któraś z mam wie może o co im chodzi? Jaka infekcja?Czego? Każdego dnia gdy wstaję boję się że usłyszę że właśnie nadeszła :sad: Pozdrawiam
 
Alicjo nie myśl o najgorszym bo tylko niepotrzebnie sie stresujesz. Twoja Calineczka jest silna dziewczynka, popatrz jak znakomicie sobie radzi. A to czego lekarze sie spodziewają wcale nie musi nadejść. Trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie. Wszystko będzie dobrze:tak: Jesteśmy z wami. Pozdrawiamy i czekamy na wiesci:blink:
 
Witam Moja Calineczka oddycha już całkiem sama, lekarze i pielęgniarki mówią na nią Macgajwer, bo nikt nie sądził że tak sobie da rade, nic już jej nie pomaga oddychać a ona po prostu daje rady :tak::tak::tak::tak::tak::tak: Tylko że waga coś jej nie rośnie, je coraz więcej ale jakoś nie przybiera ;-)to mnie trochę martwi. Nowe zdjęcia moje Martynki:-D
 

Załączniki

  • IMG_1539.jpg
    IMG_1539.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 285
  • IMG_1541.jpg
    IMG_1541.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 261
Martynka jest sliczniutka:tak:A przy tym mega silna,a wiec juz pojdzie tylko z gorki.
Przybierac bedzie na razie pomalutku ale jak juz nauczy sie ssac i bedzie mogla dossac sie do cyca lub butli to szybciutko nadrobi i wage:tak:

Pozdrawiam i buziaki dla Calineczki:-)
 
Nie martw się .Moja też pomału przybierała na wadze,a teraz nadgoniła wszystko.Mówiąc o infekcji podejrzewam,że lekarze mają na myśli coś z drogami oddechowymi.mnasze szkrabki mają tendencje do dysplazji oskrzelowo-płucnej,a co się z tym wiąże do częstych infekcji dróg oddechowych.Oby nie o to im chodziło.Trzymam z was mocno kciuki bo wiem z doświadczenia jaka długa jeszcze przed wami droga.Powodzenia
 
alicjo podczytuję ten wątek i kibicuję walce Twojej córeńki. Martynka jest naprawdę niesamowita, ma ogromną wolę życia, jest silna i taka śliczna. Jestem pewna, że pomalutku wszystko idzie ku dobremu. Ślę wam dobre fluidki, trzymaj się kochana, bądź dzielna.
 
Witam u Martynki jest bez zmian,no może tylko to że ma parę razy na dzień bezdech i wtedy siostry muszą nią troszkę poruszać żeby znowu zaczęła oddychać:-:)-(, ja wtedy staje nieruchomo i ze łzami w oczach czekam czy zaskoczy. Boję się że przez te bezdechy może mieć jakieś powikłania:-:)-( jak na razie nie ma żadnej infekcji a waga spadła do 972g:-( ale jedzonko wzrosło do 18ml co 3godziny ;-)Ja nie mogę tyle naprodukować więc dodatkowo dają jej bebillon dla wcześniaków.Tak więc dalej jest strach i niepewność, jeszcze długa droga przed nami
 
reklama
Alcjo, badz dobrej mysli, my wszystkie trzymamy kciuki i modlimy sie za twojego małego Macgywera, Martynka jest naprawde silna dziewczynka.
 
Do góry