reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Michalek 26tc. 850 gram

irtasia27

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
6 Luty 2007
Postów
6 697
Michalek urodzil sie 13.07 ma zaledwie 850 gram
Jestem ciocia Michalka , czy wiecie moze gdzie idzie kupic pampersy te od 0,5 kg?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej jestem mamą Maleńkiego Patryka i w sumie nie widziałam nigdzie w sklepach takich pampersów dla wcześniaków, ale widziałam na allegro. Proponuję poszukać tam :)
 
na allegro widzialam te 0 ale one az tak od 1 sie nie roznia prawie niczym ,chcialabym kupic te z pampersa od 0,5 do 1,5 kg ale nie umie ich nigdzie kupic
 
Pieluchy bella happy 0 sa mniejsze od 1. Ja na allegro widzialam kiedys pieluchy dla dzieci z waga nawet ponizej 600 gram ale firma inna niz pampers
 
Jakiego wylewu? krwi do mózgu? - jeśli tak ważne którego stopnia i w który obszar.
Większość naszych dzieci miała nie przeżyć a żyją, ewnwtualnie miały być w ogromnej mierze niepełnosprawne.
Większość z nich żyje i większość z nich ma się naprawdę dobrze.

Trzeba pytać lekarzy o wszystko.
Gdzie mały leży?

edit: o ile się nie mylę, to chyba wszystkie "nasze" dzieci miały krwawienia do mózgu, w stopniach od 1 do 3/4
 
Ostatnia edycja:
a wiadomo którego stopnia wylewy? mój tez miał wylewy ijest z 25tcwaga 540g dałfacet rade...trzeba czasu....
 
Wiesz, mój Wojtuś na starcie miał 30% szansy na przeżycie a potem, jak po kolei odkrywali co mu jest, to powiedziano mi, że jeśli przeżyje każdy kolejny dzień to będzie dobrze.
Miał dwa wylewy krwi do mózgu, jeden z nich blokował nawet w pewnym momencie swobodny przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego ale ostatecznie wszystko samo się unormowało, tylko musiałam poczekać... Wtedy poznałam znaczenie słowa czekać...
 
reklama
taraz nieumie dodzwonic sie do siostry , chyba jest teraz ksiadz u malego a po ilu dniach dowiedzieliscie sie ze jest lepiej?
 
Do góry