reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam/sprzedam/poszukuję

MamaWiktorii

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2010
Postów
216
Zdecydowałam,że najsensowniej będzie zrobić temat zbiorczy,proszę o umieszczanie ogłoszeń tego typu właśnie TU , by nie "zaśmiecały" forum ogólnego.
pozdrawiamy
Ilona i Wiki :-)
 
reklama
Witam!
Ja chętnie odkupię używaną,za rozsądną cenę używaną kurteczkę zimową dla mojego Szymka na wzrost 152,oraz spodnie dresowe dla mojej Kamilki na wzrost 164cm.
Mamy,które mają takową rzecz do sprzedania lub oddania,proszę o wiadomości na priv.

pozdrawiam
 
Witam, oddam 2 paczki pieluszek Bella Happy 0 (< 2kg). Jedna z paczek jest otwarta i brakuje w niej 1 pieluszki. Mój Maluszek mimo, iż urodził się o czasie to ze szpitala wyszedł bardzo malutki i chudziutki i wydawał się ginąć w zwykłych pampersach, więc sprawiłam mu te pieluszki dla wcześniaczków. Te jednak okazały się za małe. Tak więc mam 2 paczki minus 1 sztuka do oddania za cenę wysyłki.
 
reklama
Witam,
Mam do sprzedania Bebilon Nenatal Premium Dla niemowląt przedwcześnie urodzonych z małą masą ciała. Posiadam około 10 opakowań (przesadziłam z zapasami:)) 400 g za 25 zł/szt. + przesyłka.
Mam jeszcze laktator elektryczny tommee tippee w bardzo dobrym stanie za 100 zł (nowy kosztował 300 zł) z prawie dwuletnią gwarancją.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 535766636.
Pozdrawiam Olga
 
Do góry