reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam/sprzedam/poszukuję

reklama
Poszukuję monitor oddechu dla moich bliźniaków, gdyby jakaś mamusia miała do sprzedania w dobrej cenie proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam!!
 
Mam do oddania krople niemieckie ferro-sanol (żelazo) 30ml ważne do 06-2013. Butelka nigdy nie otwierana, jedynie kartonik lekko zmęczony leżeniem w szafce :)
 
reklama
Witam wszystkich,
mam do sprzedania monitor oddechu RESPISENSE - nowy, bardzo polecam dla wcześniaków. Sama używam przy swoim dziecku. Drugi monitor dostałam w prezencie - był raz użyty, aby sprawdzić czy działa.

MONITOR ODDECHU-RESPISENSE NAJTANIEJ NA ALLEGRO!!! (2827927088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Oraz mam do sprzedania laktator Medela Mini Electric - używany oraz torebki na mleko i torebki do dezynfekcji. Mogę polecić - sama używałam.

MEDELA - LAKTATOR MINI ELECTRIC + GRATISY!! (2827943188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt przez allegro opcja - "zadaj pytanie sprzedającemu". Aukcje są wystawione, ale jeśli ktoś będzie zdecydowany, mogę je skasować, a cenę trochę obniżyć.

Pozdrawiam
 
Do góry