reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

reklama
Urodziłam w 34 tygodniu. Moja córka w porównaniu z "koleżankami i Kolegami" z neonatologi to była duża baba (ważyła 2,5 kg), a jednak taka słabiutka. Już jest dobrze, ale jak wszyscy rodzice wcześniaków przeżyliśmy dużo.
 
A wiecie jak często słyszę, że ja to miałam dobrze, łatwy poród, bo takie małe dziecko urodziłam... Czy na pewno miałam tak dobrze nie mogąc przytulić córci, bo była podpięta do tych wszystkich urządzeń? Wolałabym mieć cięższy poród i urodzić zdrowe duże dziecko. Chyba każda z nas tak ma.
 
Do góry