reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co musisz wiedzieć, jeśli planujesz tójkę dzieci lub więcej.

tatablog

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2008
Postów
21
Cześć,
od razu ostrzegam, nie jestem mamą, tylko tatą trójki :)

Czy ktoś na forum pisał swoje spostrzeżenia, jako rodzica wielodzietnego, dla innych rodziców (lub przyszłych rodziców), planujących wielodzietność? Coś, czego mogą nie wiedzieć a informacja może być przydatna?

Jako ojciec trójki, mam np. poniższą uwagę.
Jeśli będziesz mieć dzieci w niedługich odstępach czasu to przyda Ci się duży samochód, bo na tylnej kanapie nie zmieszczą się 3 pełnowymiarowe foteliki obok siebie. A więc najlepiej coś co ma 3 rzędy siedzeń. Niby oczywiste, ale pamiętam, że osobiście byłem tym zaskoczony.


Czy możecie podzielić się swoimi radami?
Dzięki :)
 
reklama
U nas mamy dwie podkładki i po środku fotelik. Też byliśmy w szoku, że z biedą wchodzą. Na trzy foteliki opcji nie ma.
 
Do góry