reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie kupić warzywa dla niemowlaka?

reklama
Witam.
Czytam i nie bardzo bardzo rozumiem czego tak naprawdę potrzebujecie. Wiem jedno jest taki warzywniak na Kochanowskiego albo Kolberda oczywiści we Wrocławiu, na pewno obok samu Spolem. Kupuję tam warzywa i jak potrzebuję ekologiczne tam dla kogoś to co prawda często i tydzień czekam ale nie ma problemów.Rozmawiałam z właścicielem i tłumaczył się tym , że warzywa by były na bieżąco po wykopkach ,ale zbyt mało ludzie kupują. Osobiście ja nie mam z zakupem problemu wiem ,że warzywa po zamówieniu są zawsze w czwartki bez łaski. Cieszy mnie jeszcze jedno mają super produkty mleczne od kozy i też ekologiczne nawet certyfikatem się chwalili.
 
Ja towniez kupuje w warzywniaku kolo siebie albo jade do swojej babci ktora ma ogorodek. Moi rodzice rowniez zapoczatkowali uprawde jarzyn u siebie na ogrodzie wiec korzystam.
Jak nie masz warzywniaka kolo siebie to mozna zawsze podjechac na hale targowa ale tam to troche drogo sie zrobilo.
 
Do góry