reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie kupić warzywa dla niemowlaka?

AdiLea no właśnie...tak myślałam o tych sklepach ekologicznych...czasami się zastanawiam co w przypadku kiedy towar im nie zejdzie...nie wierzę,że nie próbują go utrzymać "przy życiu".

A mięso skąd kupujecie?

Mam swój sklep, gdzie kupuję mięso i podaje Patrykowi czasami takiego kupnego kurczaka...Boję się,ze jak go tak będę przyzwyczajała do wszystkiego co ekologiczne to później nie będzie tolerował tego naszego mało zdrowego pożywienia.

Dziwi mnie to,że po jabłkach np. z hippa Patrykowi zaostrza się refluks,a po jabłkach ze sklepu nic się nie dzieje i smakują jak żadne inne...
 
reklama
KAżdy słoik zawiera "dozwolone" prawem ilości chemii:-( więc dlatego po prawdziwym jabłuszku nic mu nie jest i to akurat bym kupowała. można je uprażyć w piecu ja dodawałam do bobofruta jak pisałam wczesniej. z miesa na początku u nas tylko indyk i królik był.
kuraczak to sama chemia.
 
Ja tez kurczaka sklepowego jeszcze nie dawałam, kupowałam mięsko od szynki. Teraz będe tez robic gar zupki z łososiem i do zamrażarki:p
Warzywa kupuje najzwyklejsze w warzywnym.
Ale kończą mi się jajeczka od teściowej ze wsi. Może możecie polecić jakiegoś "bambra";)który rozwozi i sprzedaje jajka po Wrocku?
 
Wiem dziewczyny,że kurczak to sama chemia...ale co mam zrobić...podawać przez cały rok słoiczek kurczaka z gerbera? chociaż nie wiem nawet czy nie będzie uczulony na ten słoiczek...Prędzej czy później zetknie się z tym sklepowym kurczakiem,bo i my go jemy...nie mam skąd wziąć innego kurczaka:) to samo z jajkami...
 
Laurana na początek może lepiej indycze mięso. Indyki nie jedzą bele czego bo padają więc nikt im, aż takiego G do jedzenia nie daje jak kurczakom.
co do ważyw to może mrożone ?? zawsze to w sezonie robią więc może mniej chemii zawierają jeżeli już jakaś alternatywa...na ten czas. wiem ze NESTLE wypuściła pure ziemniak z groszkiem czy jakoś tak w takich paczkach jak kaszki i sinlac na którym żyje moja bratanica :-)
dieta mało zróżnicowana ale cóż...do tego cebion multi i wapno i powinno być ok.

Nestle SINLAC produkt zbożowy bezglutenowy dla niemowląt

Nestle Pure ryżowe z marchewką i groszkiem 160g - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje
pozdrawiam Aga
 
czesc,

mysle nad rozszerzeniem diety mojemu bobasowi (ale ten czas leci ;]) szukalam na necie ale nie moge znalesc zadnego eco sklepu we wro (az dziw ;p) moze ktos zna jakis warzywniak / bazar / ecosklep z warzywami odpowiednimi dla bobasa?

pozdrawiam ;]
 
Jakiś czas temu założyłam identyczny wątek na "wrocławiu"...:)
sklepów jest dużo, jak chcesz to podam Ci linki...ale powiem Ci,że wydaje mi się,że te sklepy to tylko z nazwy są eko...dlatego przez większość życia synka podawałam słoiczki...dopiero tak od 2 miesięcy gotuję na całego :)ale słoiczki również podaję,
 
dzieki, nie mam nawet czasu przejzec wszystkich watkow ;]

no wlasnie nie jestem pewna czy wydole finansowo dajac malemu codziennie sloiczek za 5 zlotych a pozniej jeszcze z deserkami i drugim daniem. No zobaczymy ;]

a wlasnie mam pytanie. Felidae masz dzialke na wlasnosc czy miejska? Jak w ogole we wroclawiu mozna sobie dzialeczke zalatwic wiecie moze? troche off topic ale coz.
pozdrawiam ;]
 
działećzke :-) to trzeba się udać na które kolwiek ogrody działkowe i udać sie do prezesa działek, najczęściej kontakty wiszą na tablicy ogłoszeń. ogrody na długiej czy w okolicach mostu milenijnego. My musieliśmy zrezygnować :-( mieliśmy działkę na stabłowicach.
porównując ceny słoiczków a warzyw ze sklepu eko niepwenego pochodzenia ....to nie wiem czy słoiczki drogo Cię wyjdą.
 
reklama
popieram...eko czy słoiczek...wybrałabym słoiczek...

Co do działek...czy jest sens kupić działkę w centrum miasta, ...spaliny unoszą się,bo duży ruch samochodowy....
 
Do góry