reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM-ODDAM-KUPIĘ-ZAMIENIE Tylko DOLNYŚLĄSK

Lenuszka

Mamusia Gajusi
Dołączył(a)
2 Grudzień 2009
Postów
18 350
Witajcie Kochane, zakładam nowy watek bo podejrzewam, że u każdej z Was znajdzie sie coś do oddania lub na sprzedaż. Nie jedna z nas pewnie ogłasza się na tablicy, gumtree, czy allegro a jak wiadomo każda chce zaoszczędzić na wysyłce...wiec uznałam, że warto założyć wątek i na tym skorzystać!
 
reklama
Witaj.
Mysle ze to bardzo dobry pomysł. ja tez mam duzo rzeczy nie potrzebnych ktore chcialabym sprzedac,a na allegro nie chce mi sie wystawiac i placic za wystawienie :)
 
To ja może zacznę :)
Bo mam coś co niezabardzo nadaje się do wysyłki ze względu na gabaryty...

Sprzedam krzesełko do karmienia - baby design pepe model tukan...
Ale jest małe ale ;) Sprzedaję sam stelaż ponieważ tapicerka uległa rozdarciu (mogę ją dołączyć jak jakaś sprytna mama ma talent do szycia), tapicerki na allegro są w kwocie ok 20zł więc można coś tam wykombinować. Krzesełko poza tapicerką jest w stanie bardzo dobrym.
Tutaj opis i zdjęcia
Krzesełko do karmienia Baby Design PePe - Tukan :: Smykolandia.pl

Cena jaką proponuje to 80zł.

krzesełko stelaż mix.jpg rzeczywiste foto, oczywiście wszystkie pasy bezpieczeństwa są w komplecie (jak robiłam zdjęcie zapomniałam ich założyć :/ bo były czyszczone)
 
Ostatnia edycja:
Po 15 listopada będe miała do oddania podgrzewacz do butelek, wchodza tam zwykłe butelki jak i szerokie avent. Może znajdzie się kilka drobiazgów po mojej córeczce jako że wyjeżdżamy z Wrocławia i nie wiem czy dam radę wszystko odpowiednio wcześniej spakować do nowego domu, byłyby to ubranka rozmiar 62-68, czapeczki, buciki. Wszystko oddam za darmo a odbiór ewentualnie na Sępolnie
 
"CAFE inspiracje
Skrzydlata 21a/1b, 54-129 Wrocław ( okolice stacji kuźniki)
Przejrzyj szafy i domowe zakamarki - przyjdź z rzeczami, które są w dobrym stanie i jeszcze kogoś ucieszą :) Jak zwykle: odzież damska i dziecięca ma swoje pierwszeństwo. Wejściówka dla "wystawców"-5zł; potencjalni kupujący - gratis.
Okupujemy całą bawialnię :)
W planie tego popołudnia jeszcze inne niespodzianki."
 
Felidae z tego co zrozumiałam to tam można wystawiać i sprzedawać rzeczy używane... a często się odbywają takie wyprzedaże?
 
Oliwko ja pierwszy raz widzę ich ogłoszenie, a że dziewczyny kiedyś próbowały zorganizować cos podobnego to wkleiłam ogłoszenie...moj syn chodził tam latem na zajęcia z perkusji przez tydzień :-) wiec dostaje informacje o rożnych zajęciach i akcjach :-) Jak będe mieszkac na kozanowie to będę częściej tam zaglądać teraz mi trochę daleko ze śródmieścia
 
reklama
Do góry