reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...



Bede miec 2 chlopakow :-):-):-)


Kurcze dziewczynki jestem taka szczesliwa, chociaz bylam przekonana ze to beda pannice :tak:
Zycze wszytskim mamusiom takiej eufori jaka ja mam dzis w sobie :-):-):-):-)
Moglabym przenosic gory, a co najlepsze w tym wszytskim dzieciaczki rosna zdrowo i wszystko jest super jak powiedziala pani doktor :)


wielkie grztulacje kochana...ja super że już wiesz co tam w brzuszku siedzi :) super że dzieciątka zdrowo się rozwijają :)
 
reklama
Ostatnia edycja:


Bede miec 2 chlopakow :-):-):-)


Kurcze dziewczynki jestem taka szczesliwa, chociaz bylam przekonana ze to beda pannice :tak:
Zycze wszytskim mamusiom takiej eufori jaka ja mam dzis w sobie :-):-):-):-)
Moglabym przenosic gory, a co najlepsze w tym wszytskim dzieciaczki rosna zdrowo i wszystko jest super jak powiedziala pani doktor :)
no pieknie pięknie Kochana... strasznie się ciesze z Twojego szczęścia!!!
 
Kasiona super gratulacje!!

co do proszków to ja właśnie mam w domu alergika i wszystkie ciuszki prałam w płatkach mydlanych (trzeba najpierw rozpuścic w wodzie bo się kawalą i nie rozpuszczają w wodzie w pralce) a później w proszku dla dzieci JELP, a teraz to już wszystko piorę razem w zwykłych proszkach.
A z tą chemią to faktycznie też jestem strasznie wrażliwa, szczególnie jak otworzę zmywarkę po umyciu to niedobrze mi się robi, no i do mycia łazienki też się nie zabieram bo psiknę na lustro dwa razy i wymiotuję. Także te przykre obowiązki ;-) pozostawiam wężowi :-D nie tak naprawdę to nasza niania trochę sprząta jak synek śpi, także mnie wyręcza :zawstydzona/y:
 
a jeszcze wrócę do przedwczesnych porodów, moja koleżanka w pracy urodziła w zeszłym roku w 6 m-cu i niestety okruszek żył tylko 10 dni :-( Także bardzo się boję wcześniej urodzic, straszne to jest.
kerna a Ty w którym miesiącu urodziłaś Michasia??
zastanawiam się czy jest bezpieczna granica powyżej którego miesiąca dziecko ma szanse na przeżycie...
 
To straszne :no:
Ja wiem że trzeba uważać z myciem okien i wieszaniem firanek, jak chciałam to zrobić to dostałam niezły ochrzan od mamy :wściekła/y:nie chodzi o samo mycie tylko czynności wykonywane z uniesieniem rąk w górze i wysiłkiem. Powoduje to rozluźnienie więzadeł macicy i może spowodować odklejanie się łożyska :baffled: więc dziewczyny nie szaleć zbytnio z porządkami świątecznymi, maleństwo najważniejsze a dom nie musi błyszczeć jak muzeum ;-)

Gratuluję chłopców :-) super nowina :tak:
 
Tosia cieszę się, że krwawienia ustały. Wypoczywaj jeszcze:-)

ja tak teraz z innej beczki... bardzo chciałabym zrobic sobie sesje zdjeciowa w ciazy u fotografa... znalazłam babke ktora robi cuudne fotki ale stwierdzilam ze wybiore sie do niej po urodzeniu juz z dziecmi, jak ktos ma ochote poogladac arcydziela to tu jest link Fotografia ciążowa,fotografia dziecięca,fotografia ślubna. Polkowice, Wrocław, Dolny Śląsk
Zdjęcia są po prostu cudne. Niezwykła pamiątka. Tylko ciekawe ile taka sesja kosztuje :huh:

Moje witaminki to kwasik foliowy, wapń, potas i magnez. A z tym wapniem to nie panikujcie bo źródeł jest wiele.
Źródło wapnia w pożywieniu:

  • mleko i przetwory mleczne z wyjątkiem masła,

  • Dlaczego z wyjątkiem masła? Z tego co się orientuje masło także zawiera wapń

    Z tymi rzczami specjalnie dla dzieci to często jest przesada:tak: Rynek bije sieo nowe pomysły a ludzie juzgłupieja, bo myśla, że tak właśnie trzeba. A przecież małą paczka proszku dla dzeici kosztuje dużo wiecej niz zwykłęgo:rofl2: i o to tu chodzi;-)
    Dokładnie tak. To nie tylko dotyczy proszków. Spójrzcie na ceny żywności, ubranek, czy butów dla dzieci. Żywność może wymagać bardziej sterylnych warunków produkcji, czy surowców z ekologicznych upraw. Jednak buty albo ubranka?


    Bede miec 2 chlopakow :-):-):-)
    Wielkie gratulacje :-D Oj jak ja bardzo chciałabym też już być po wizycie. A tu jeszcze 2 tygodnie. W życiu tak mi nie brakowało wizyt u ginekologa :-p
    Miłego popołudnia ciężaróweczki :-)
 
reklama
Do góry