reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

no to dobrze uff ;)

a ja mam pytanie odnosnie Elżbietki ktora tez moderuje nasze forum [zboczenie z portali poetyckich]: czy ona w ogole sie pojawia? udziela etc?
 
reklama
za tym pierwszym jak najbardziej na tak

ten drugi nie, za duzy balagan by sie zrobil

a mam pytanie jak juz sie rozpakujemy gdzie sie przeniesiemy? bo szkoda by bylo zeby kazda poszla w swoja strone...
 
*Martusia* Elżbietka jest przypisywana na każdym wątku :) jest takim moderatorem, ze gdyby nas 3 nie było to jest jeszcze ona :):)ale nie jest ona wrześniówką jest moderatorem narzuconym odgórnie przez administrację ;)

Tygrysek no nigdzie się nie przeniesiemy nasz watek zostanie przeniesiony na dział "Dzieci urodzone we wrześniu 2012" nadal będziemy tutaj pisaly :) nic się nie zmieni oprócz nazwy działu:tak:aler to dopiero gdzieś w październiku/listopadzie:)

to otwieram wątek :)
 
Dziewczyny, mamy sprawe.
Na mnie padło opisanie jej Wam i przedstawienie wszystkiego.
"Góra" naszego forum wymyśliła, żeby przeprowadzić u nas ankietę. Chodzi w niej o to, zebyscie zdecydowały, czy jedna z nas-moderatorów, a dokładnie Tygrysek, ma nadal Wasze zaufanie na tyle, żeby nadal tu mogła byc modem.

Sytuacja już od jakiegos czasu robiła się warta wyjaśnienia.
Kazdy moderator powinien miec pełne zaufanie forumowiczek i zachowywać sie w sposob nie budzacy podejrzeń pod zadnym wzgledem. Musi to tez byc osoba zdecydowana, zawsze konkretna. Nie ma co sie obrażać na innych wspołforumowiczów, kilkukrotnie odchodząc, zegnajac sie, potem wracając do nas. Miło jest jak jakas osoba tak powroci i pisze dalej, ale to wlasnie nie powinien byc moderator.
Co do Tygryska, pojawiały sie tez sytuacje watpliwe, jak kilkakrotnie u nas i w innych miejscach forum prosila o pomoc, zakladala tematy, potem miala fochy, zamykała je, bo ktos sie z nią nie zgadzal albo prosil ją o wyjasnianie wątpliwych sytuacji, potem od nowa otwierała i tak w kółko.
Zrażała tym do siebie kolejne dziewczyny. Obecnie przez to ma zakaz proszenia o jakąkolwiek pomoc w jakimkolwiek miejscu.

Nie chce, zebyscie to odebraly jako to, ze ja czy RiSiA chcemy sie Tygryska pozbyc z funkcji, no ale tak jak pisze, zastanowcie sie jak to jest z zaufaniem do Niej tak do konca.
Dziekujemy za zainteresowanie i prosimy o głosy.
Zaraz zaloze ankiete.
 
jezeli chodzi o mnie to ja nie ma zamiaru tak jak Lotka napisala wywalc kogos z funkcji moda niech kazda z Was sie wpowie :) Buzka
 
dziewczyny co powiecie na wątek "Dieta wrześniówek"?
może być tam dieta mam karmiących piersią jak i te diety, po których będziemy chudnąć?
 
reklama
Do góry