reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

reklama
U mnie w sumie było 12kg na plusie. Nie wiem ile od razu po porodzie zeszło ale jak zważyłam się po powrocie do domu to miałam o 9 kg mniej. Teraz zeszły mi jeszcze 2kg, a do wagi sprzed ciąży zostało mi jeszcze zgubić 1kg. Choć wydaje mi się że wyglądam na szczuplejszą niż przed ciążą ale piersi za to sporo większe :-). Mam nadzieję, że mała jeszcze ze mnie sporo ściągnie. Do tego jem bardzo delikatne posiłki a czasem to nawet czasu na jedzenie nie mam więc może taka dietka mi posłuży.
 
Kurcze a u mnie waga stanęła na 65kg do wagi sprzed porodu zostalo 8... niestety nie mialam, i nie mam jak chudnąć, :( z piersi leci mleko od niedawna, a ja przez te dziurki w kroczu nie moge zbytnio sie ruszać:( jak do zimy nie schudne to bede musiala cala garderobę wymienic bo w 36 sprzed porodu sie nie zmieszcze.
 
U mnie zostało 3 kg do wagi sprzed ciąży, a było +15. Ja się najbardziej boję jednak tej dolnej części brzucha, , bo nawet jeśli waga wróci to tren wałeczek nie wygląda jakby myśl znikać... A z nim do spodni będzie ciężko się zmieścić...
 
reklama
kara mam te same obawy, bo waga to pikuś, tyle że ja mam więcej niż wałeczek wręcz cały brzuch większy :-(
 
Do góry