reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Marciątko, udało się i termin mam na kwiecień 2019 :)
Gratuluję też Tobie, bo widzę że jesteś w 36 tygodniu :D już dużego bobaska nosisz w brzuszku. Na kiedy termin ?
 
reklama
@Rajo007 - gratuluję :) Wg OM na 27.09, ale wg USG to na początku 28.09, a później już wychodziło 26.09. Od samego początku na luteinie jadę, ostatnie tygodnie to niemal same leżenie, mam nadzieję, że do porodu dużo mi zostało ;) A jak Twoje samopoczucie?
 
@Rajo007 - gratuluję :) Wg OM na 27.09, ale wg USG to na początku 28.09, a później już wychodziło 26.09. Od samego początku na luteinie jadę, ostatnie tygodnie to niemal same leżenie, mam nadzieję, że do porodu dużo mi zostało ;) A jak Twoje samopoczucie?
Cześć dziewczyny;) gratulacje! Dla zaciazonych;) u nas leci... Elizka przyszła na świat 30.06.18 poród jeszcze szybszy jak z oliwerem bo 10 minut od dotarcia do szpitala;)
 
Cześć Dziewczyny! :D
ale u was zmiany! gratuluję wszystkich pociech urodzonych po naszych sierpniowo-wrześniowych rozpakowaniach :) ja właśnie dołączyłam na forum do wrześniowych mam 2019. U mnie to narazie bardzo wcześnie, trzymajcie proszę kciuki :*
 
reklama
@Rajo007 Kochana jak tam u ciebie, zaraz masz termin?

@Koko88 gratuluję dzidziusia[emoji4] jak się czujesz?

U nas już prawie termin na 3 dzidziusia. W maju ma przyjść na świat nasza pierwsza córeczka [emoji173]
 
Do góry