reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kanały dla dzieci, co puszczacie?

Z okazji świąt dzieci jest łatwo zająć bo w tv leci naprawdę dużo fajnych bajek :) np dziś na pulsie 2 o 13:40 będzie My Little Pony: Rainbow Rocks którym na pewno każda dziewczynka będzie zainteresowana.
 
reklama
Dziewczyny już tu pisaly o Polskie Radio Dzieciom, u nas też się pojawia, bo my nie mamy telewizji ;) a coraz częściej to ja słucham go po 21 - strefy rodzica. Fajne audycje niedawno bylo o tolerancji, skzolach integracyjnych, wadach wymowy, ale też przygotowaniu do porodu dla przyszłych mam czy pierwszego samodzilenego wyjazdu dziecka dla rodziców większych dzieci.
 
Dziewczyny już tu pisaly o Polskie Radio Dzieciom, u nas też się pojawia, bo my nie mamy telewizji ;) a coraz częściej to ja słucham go po 21 - strefy rodzica. Fajne audycje niedawno bylo o tolerancji, skzolach integracyjnych, wadach wymowy, ale też przygotowaniu do porodu dla przyszłych mam czy pierwszego samodzilenego wyjazdu dziecka dla rodziców większych dzieci.

Też się pozbyliśmy jakiś czas temu telewizora i dobrze nam z tym :) chociaż czasem sie boję, zeby internet nie przejął tego czasu, bo czasem się usiądzie na chwilę (jak już jest ta chwila późnym wieczorem) i nawet nie wiem kiedy a robi się bardzo późno a tak naprawdę nic konkretnego się w tym necie nie widziało/zrobiło ;) A radio ma taką magię swoją i przewagę, że nie przykuwa, tylko towarzyszy, to jego największa zaleta :)
A z bajek to ostatnio widzieliśmy Dobrego Dinozaura w kinie, bo do kina też lubimy chodzić grupowo :) Bardzo łądna bajka :)
 
Do góry