reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama poleca

agnie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2007
Postów
910
Tutaj umieszczajmy produkty dla maluchów, które się nam sprawdziły i możemy z czystym sumieniem polecić :-) Na głównym wątku tak dużo drukujemy, że potem doszukać się czegokolwiek jest problem ;-P
 
reklama
Witam, polecam maty Edukacyjne. Nasz Stas dostal taka na chrzciny i wprost za nia przepada!!! I rozwija sie blyskawicznie!!! Jest to naprade super stymulujaca dziecko zabawka - a czasem dzieki niej mam troche czasu dla siebie... choc z trudem oderwac wzrok od szalejacego ze szczescia maluszka!!!
 
Ja polecam:
Gryzak jak smoczek Tommee Tippee
Mate edukacyjna "plac zabaw"
strone Pampers.pl
film Juno
Czytanie codziennie dziecku i pokazywanie kolorowych obrazków
Uczenia alfabetu od 5 miesiaca
Puszczanie muzyki klasycznej
Śpiewanie dziecku
Masowanie nożek i plecek codzinnie po kąpieli
Kosmetyki Mustela,Emolium, LaRoche
........i co u diabła stało sie z TCM :dry:
 
Ja mam matę edukacyjną Tiny Love - ActiviTot Tropic Isle. Jest ŚWIETNA. Ma dwa pałąki i specjalną poduszkę do leżenia na brzuszku i ćwiczenia mięśni szyi i rączek :) Dookoła maty w kształcie jaja są specjalne uchwyty mocujące, dzięki którym można dowolnie zmieniać konfigurację pałąków i montować na nich zabawki :-)
 
Sposób na bóle uszu
Aby dziecko z bólem uszu lub infekcją uszną mogło spokojnie przespać całą noc można podwyższyć materac w łóżeczku umieszczając pod nim kocyk. Dzięki temu płyn w uszach nie będzie się gromadził, a tym samym ustąpi ból, który jest dokuczliwy kiedy dziecko budzi się ze snu. To sprawdzony sposób na lepszy sen dla dziecka i rodziców.
 
reklama
Tobi tez tak śpi, bo jak miał katarek to mu przynosiło ulgę i przy ulewaniu też, ale ostatnio rano budzi się z głową przy szczebelkach bo się tak kręci w nocy:laugh2:
 
Do góry