reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy, wierszyki, edukacja naszych Słoneczek!!

G

goscinnie

Gość
Kochane może, będziemy tu wpisywać pomysły na zabawy, wierszyki itp z naszymi dziećmi, wiecie takie, które rozwijają :-).
Esti ma doświadczenie i pomysły, może wy coś jeszcze z dzieciństwa Pamiętacie a może wam babcie i mamy coś przypomną.
Większość dzieciaków skończyła już 2 miesiące a to jest ten moment kiedy warto rozpocząć takie zabawy z dziećmi.
 
reklama
my jak na razie codziennie wieczorem czytamy bajeczkę (mojej Martynie ajączek przyniósł Wielką ksiegę baśni :laugh2:), mimo że jeszcze nie rozumie, ale zeby oswajała się z naszym głosem... i wsadzam małej do rączki takiego szeleszczącego ptaka, zabawkę, no i grzechotki, mala ma swoją ulubioną i wodzi za nią wzrokiem :laugh2:
 
a ja zamówiłam książkę z katalogu na temat rozwoju przez zabawę niemowlaków i maluchów.
jest świetna , ale jednak więcej możliwości jest z ze starszym dzieckiem takim powyżej roku
a tak na co dzień to śpiewam Kacperkowi piosenki z mojego dzieciństwa (fasolki) lub wierszyki lub bajki które pamiętam, ulubiona maskotka to pszczółka bo czarna w żółte paski hihih potocznie pasiak,
no i krówka z pozytywka, która jak rusza czerwona raciczką to raduje mojego słodziaka i na dodatek ma szeleszczącą spódniczkę, co również sprawia, ze normalnie pieje:tak::tak::tak:
idzie rak nieborak i dotykanie po brzuszku:laugh2::laugh2:
rowerek jak leży na pleckach i rożne inne zabawy gdy leży na brzuszku:happy:
 
Zanalazłam coś fajnego. Dostałam to w szpitalu ale nie przejzałam wszystkich paczek jeszcze do konca. Jutro jak znajde troche czasu to przepisze na ten wątek, fajne wierszyki i pomysły na zabawe i art psychologów na temat wałasnie zabaw z dzieckiem.
 
no wlasnie super watek!
my sie bawimy w idzie rak nieborak i kosi kosi lapci ( roczkami i nozkami)
 
reklama
Do góry