reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dorotak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2005
Postów
1 570
Miasto
Dukla /Podkarpacie
Miło mi niezmiernie rozpoczać nowy wątek.
Chcę powiadomić wszem i wobec że mamy pierwszą listopadową mamusię !!!!!!!:-) :-) :-)

Oto terść sms od Moniki M. - "Witam! Wczoraj o godz. 22:11 zostałam mamą malutkiego Dominika. Waga 2,36, wztost 49 cm. Dziękujemy za trzymane kciuki i modlitwę. Monika."


Więc jako pierwsza chcę Ci Moniczko serdecznie pogratulować dzielna mamusiu synka !!!!! :tak::tak:
 
reklama
Wysłałam jej smska z gratulacjami i całuskami od wszystkich cioć listopadowych. :laugh2: :-D
Dopisałam żeby mi puściła pinga jeśli tylko bedzie można do niej zadzwonić, bo nie chcę w tej chwili jej przeszkadzać. Niech mają te pierwsze chwile tylko dla siebie.;-)
Jeśli będą nowe wieści to dam zanć, póki co jeszcze nie dotarłam do domu i klikam od rodziców.
Ale jestem podekscytowana, ojojojjjj.......:rofl2: :biggrin2:
 
:-) :-) :-) Wielkie gratulacje za rozpoczecie dzielne serri narodzin mam listopadowych
DUZO ZDROWKA I RDOSCI SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU I USMIECHU NA CODZIEN>>>>>>:-) :-) :-)
 
reklama
Monisiu welkie GRATULACJE dla cCiebie i Dominiczka i Męża wracajcie szybko do domku zdrowi i szcześliwi!!!!!!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Do góry