reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bol kregoslupa i kolan

reklama
u mnie problemem takich dolegliwości była słaba kondycja tkanki łącznej, trzeba było ją stopniowo odbudować. Ja brałem arthroblock forte przez dwa miesiące. Bólu nie odczuwam i strzelania również więc uważam go za dobry suplement
 
Ja jak tylko zabolało mnie niedawno kolano postanowiłam nie działać na własną rękę i udać się do
REX MEDICA SPORT w Warszawie. Znajomy powiedział mi, że mają promocje na badania kolan więc warto było skorzystać. Okazało się, że potrzebna jest artroskopia i żadne specyfiki, o których piszecie mi nie pomogą.
 
Przyczyn takich bólów może być bardzo dużo, radzę wybrać się do lekarza, powinien zlecić kilka badań. Sama męczę się z bólami kolan od paru lat i ciągle szukam przyczyny.
 
Do góry