reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a ospa wietrzna

chanelka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2008
Postów
34
Miasto
Veghel NL
witam jestem w 23 tygodniu ciazy i wlasnie sie dowiedzialam ze chrzesniak z ktorym przebywalam dostal ospy wietrznej, jestem przerazona bo w dziecinstwie nie mialam ospy i boje sie czy to nie zaszkodzi jeszcze nienardzonemu dziecku. Pomozcie jesli wiecie cos na ten temat. Jestem przerazona.
 
reklama
napewno konieczna jest wizyta u lekarza. wiem że kobiety w ciąży jak chorują na ospę również się leczą, leki z acyklowirem są stosowane przy ospie wietrznej i przy półpaścu. mam nadzieję jednak że to nie ospa.. że się uchroniłaś.
 
gucioo masz rację teraz ospę i półpaśca leczy się bardzo skutecznie acyklowirem również w ciąży ważne to szybko pójść do lekarza
 
tez uwazam ze powinnas jak najszybciej pojsc do lekarza bo jestes akurat na takim etapie ciazy w ktorym ospa moglaby zaszkodzic dziecku....moj syn zachrowal na ospe jak bylam w ciazy z corka ale to juz byl 8 miesiac...
 
o rany koszmarna historia też miałam łzy w oczach brak słów. nie byłam świadoma do tego momentu że tyle złego może zrobić opryszczka małemu dziecku
 
ja również bym nie pomyślała.. kobieta rodzi zdrowe, śliczne dziecko, wychowuje, przytula, całuje jak każda matka a tu sie okazuje, że sama jest przyczyną rodzinnej tragedii.. szkoda mi jej bardzo...
 
ja tez sie wiele naczytalam na temat ospy i ciazy i od razu pocialam do lekarza, lekarz nie kazal mi brac zadnych lekow, poniewaz ja juz bylam na takim etapie ciazy ze nie mialo to znaczenia dla dziecka...mialam tylko jesc duzo owocow ktore zawieraja wit c i starac sie nie dotykac, nie przytulac syna poki nie zaschna mu krosty.
 
reklama
Do góry