reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moge jesc podczas karmienia piersia

reklama
Gosiu zaóważyłam u mojej córeczki ze zrobił sie jej obrzek naokoło szczepionki tej co jej robili w szpitalu i ma ropke w środku co robic??
Nic z tym nie rób bo to ma być takie nie wolno to niczym smarować ani obkładać moje dzieci też to miały później zrobi sie strupek sam odpadnie a powstanie tak zwana poka:tak:
 
Gosiu zaóważyłam u mojej córeczki ze zrobił sie jej obrzek naokoło szczepionki tej co jej robili w szpitalu i ma ropke w środku co robic??

Mój synek też tak miał i zagoiło mu się dopiero po 2 miesiącach. Nic z tym nie robiłam i Tobie też nie radzę :tak:.
Starałam się tylko, żeby nie zamoczyć tego podczas kąpieli.
A jak będzie się bardzo paprało, to skonsultuj sie z pediatrą :tak:.
 
Gosiu nie byłam w piatek mamy szczepienie wiec zobaczy na nia . najprawdopodobnie to potowka byla bo mam teraz chlodniej w domku bo zmniejszylam temperature i schodza jej te krostki. Gosiu moze masz gadu gadu jesli tak to podaj mi nr w wiadomosci prywatnej:-D
 
Gosiu nie byłam w piatek mamy szczepienie wiec zobaczy na nia . najprawdopodobnie to potowka byla bo mam teraz chlodniej w domku bo zmniejszylam temperature i schodza jej te krostki. Gosiu moze masz gadu gadu jesli tak to podaj mi nr w wiadomosci prywatnej:-D

isia i jak po szczepieniu się mała miewa :confused: i jak z tymi krostkami co mówiła lekarka :confused:
numer ci wysłałam odezwij się ;-)
 
Do góry