reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

coś na grzybicę stóp!

AgaMP

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2005
Postów
137
Witam! Mam taki mały kłopocik. Mój kolega wyjechał za granicę i dopadła go grzybica stóp, prosił by podesłać mu jakiś preparat antygrzybiczny - ja niestety za bardzo się na tym nie znam, może wy używałyście coś co jest naprawdę skuteczne?? Proszę o pomoc, pozdrawiam:)
 
reklama
Mnie dopadło kiedyś coś takiego po pobycie w szpitalu (wiwat szpitalne prysznice!), wtedy kupiłam w aptece krem (bez recepty). W telewizji reklamują Lamisilat - ten krem, który ja kupiłam byl o identycznym składzie, tylko pod inną nazwą i tańszy. Nie pamiętam już, jak się nazywał, ale jeśli zapytasz w aptece, to napewno Ci coś zaproponują. Krem stosuje się raz lub dwa razy dziennie przez tydzień. Działa :)

pozdrawiam
nikita
 
witam

Ja jestem świerzo po pokonaniu grzybicy stóp, może miałem łatwo bo dość szybko zorientowałem się że coś jest nie tak i znajomy z firmy farmaceutycznej polecił mi lek z którego jestem na prawdę zadowolony. Ci którzy mieli podobny problem, mówili mi, że zmagali się z problemem od miesiąca do nawet trzech.

Ja po niespełna trzech tygodniach od zastosowania mojego leku, nie odczuwam już (odpukać) żadnych dolegliwości jak swędzenie czy przykry zapach, dlatego jeśli grzybica stóp - to tylko Undofen. Tutaj podaje link. Grzybica stóp - Undofen. Normalnie pomyślałbym, że to tylko ściema marketingowa to co tam napsali, ale z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że niewiele przesadzili.
Nie wiem jak z nawrotami będzie, mam nadzieje że nie będzie:)
 
Ja stosowałam taką maść Fuginstop, albo Fungistop (nie pamiętam dokładnie) i nawet pomogło, ale psikałam jeszcze sprayem scholla do stóp. Ostatnio słyszałam, że dobry jest też ketokonazol – ale nie wiem w jakiej postaci – to jest przecież składnik szamponu Nizoral.
 
reklama
Do góry