reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie po porodzie - pomocy

już. siódmy tydzień mija od mojego porodu połóg jak połóg był norumalny w szóstym tygodniu myślałam że to już koniec ale od dwóch dni zaczęłam bardzo mocno krwawic bez obiawowo nic mnie nie boli podpaske zmieniam bardzo często częściej niż przy okresie. nigdy takiego okresu. nie miałam ogółem nigdy tak nie krwawilam jak teraz a powiem że to nie mój pierwszy poród. tylko ósmy wiem jak połóg wygląda i okres po nim bardziej wygląda mi to. na jakiś krwotok ale co dziwne źle się nie czuje. nie czuje się osłabiona odpala. czy coś tam. jeżeli nie przejdzie mi. do jutra idę do gina zobaczymy co. mi powie
 
reklama
Hej dziewczyny może mi ktoś pomoże jestem prawie 11 miesięcy po porodzie po 5tyg przestałam krwawić. 6tygodniu byłam na kontroli i było ok wszystko i wzięłam anty do matek karmiących pobtyfodpo zaczęłam krwawić ,plami raz mocniej raz mniej czasem dwa dni miałam spokój 3tyg. Temu miałam łyżeczkowanie miało to zatrzymać plamienia itd niestety dalej krwawię już się boje ze coś nie tak jest 10.09. będzie 11miesiecy córka miała a ja tyle czasu wsumie w podpaskach chodzę masakra .....pomóżcie miał ktoś tak dodam że ciągle karmię tabletek już nie biorę bo zmieniał mi kinegolog na inne potem zastrzyk dostałam i nic nie dało więc teraz nic nie biorę a córkę karmię do nadal.
hej mogę Ci tylko napisać że z tego. co mi. wiadomo to każda anty koncepcja. ma wpływ. na to jaki mamy okres ja po porodzie w 2008 miałam wkładkę założoną wiesz mi przez cztery lata Po ki mi jej nie wyciągnęli nie wiedziałam kiedy kończy a kiedy zaczyna mi się okres przez te. może nie pełne cztery. lata chodziłam z podpaska było to bardzo męczące i nie przyjemne jak pytałam lekarza ck. się dzieje powiedziała że to normalne i się unormuje ale jakoś ciężko było. z tym. normowaniem.
 
Witam ,
Po połogu 6 tyg poszłam na wizytę kontrolna do gin, wszystko ok , przepisał mi tabletki anty vibin, pierwsza miesiączka i trwa 3 tyg prawie . Czy któraś z Pań tak miała ?
 
Do góry