reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie po porodzie - pomocy

Agnes2606

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2006
Postów
1 369
Miasto
uk
witajcie, mam taki problem, 6 tygodni temu urodziłam córeczkę i nadal krwawię. Początkowo krwi było coraz mniej, ale od około 4 tygodnia po porodzie znów zaczęłam dosyc mocno krwawić. Nie wiem czy to normalne, pytałam lekarza i powiedział, że można nawet 3 miesiące tak krwawić, ale mnie nie zbadał. Dodam, że karmię piersią więc to chyba nie okres, ale ilosc krwi wcale się nie zmniejsza.Proszę o pomoc, jak długo to trwało u Was? ???
 
reklama
U mnie trwało tak około właśnie pełnych 6 tyg i to nawet mocno,wiec też zaczęłam sie nad tym zastanawiać i udałam się do gina. Od razu mnie zbadał i profilaktycznie skierował na badanie usg.Na szczęście okazało się że wszystko w porządku :)
 
U mnie też trwało to dosc długo i potem gdy już sie zarzymało to znów mocno zaczęłam krwawić, z początku myślałam że to okres, ale okazało sie że to było krwawienie z miejsca w którym było łożysko. Lepiej idź do jakiegoś lekarza niech cię zbada. jeżeli tej krwi jest dużó to możesz nabawić sie anemi niepotrzebnie.
 
Ja krwawiłam przez 5 tyg a w 6-tym miałam coś takiego jak upławy, ale za to potem mimo że karmiłam piersią miałam okres dwa razy w m-cu, działo się tak przez 3m-ce i jak odstawiłam cerazette (brałam jako antykoncepcja) wszystko wróciło do normy
 
Agnesja właściwie dopiero 4 tygodnie po porodzie zaczęłam na dobre krwawić i trwało to następne 3 tygodnie(!). Tak więc wszystko jest możliwe, ale to błąd, że lekarz cię nie zbadał. Mój od razu zrobił mi usg przezpochwowe i dzięki temu uspokoiłam się. Powinnaś jak najszybciej zrobić takie usg.
 
a ja krwawila do 3 tych po porodzie, 4 tyg po skonczyla sie ta zolta wydzielina i juz sie wiecej nie pojawilo krwawienie. Teraz czekam tylko na okres. Dodam ze wlasnie mija 6 tygodni od porodu.

Pozdrawiam
 
Autorka pytania juz dawno zaspokoila swoja ciekawosc i juz sporo czasu minelo, ale napisze cos, bo moze ktos kiedys jeszcze bedzie szukal takich wiadomosci.Ok. 6 tyg. po porodzie i tak idziemy do gina. Wtedy powinien sie skonczyc polog i gin powinien zbadac, czy wszystkjo jest ok. Ja tak zrobilam. Jeszcze wtedy krwawilam i tez mnie to martwilo. Gin zbadal, obejrzal i stwierdzil, ze juz nie powinnam. Dostalam jakies tabletki i wyjechalam. tyam nadal krwawilam przez kolejne 3 tyg (wiec juz 9) ale bylam dalego i w pipidowce, Wybierala sie do mnie moja mama, wiec poszla do tego gina mojego, zapytac, co mam robic. Przepisal jeszcze takie granulki do zjadania. Pomimo brania lekow krwawilam 12 tyg!!!!!!!!!!!!!! Na szczescie w koncu to minelo.Wiec dziewczyny:po pierwsze, po 6 tyg, do ginapo drugie, jesli krwawienie sie przedluza- do gina!!!!!!!!!
 
a ja urodziłam córkę 6 tyg temu i 5 dni i na początku odchody porodowe się sukcesywnie zmniejszały do 4 tygodnia i 4 dnia potem do 5 tygodnia i 6 dnia leciał tylko śluz który czasem był podbarwiony leciutko krwią, ale dokładnie w 5 tygodniu i 6 dniu znowu zaczełam krwawić i krawię tak do dzisiaj...byłam u ginki w poniedizałek i ona powiedziła, że to może być okres:( ale mnie sie coś nie wydaję- zawsze miałam bolące okresy i przez pierwsze 3 dni leciało ze mnie jak .............., po 3 dniach krawienie się bardzo zmniejszało i w zasadzie od 5 dnia by lo tego bardzo mało,ciemne i nic juz nie bolałao. Natomiast teraz zaczęło sie od mniejszych ilosci , potem się powiekszyło i utrzymuje sie na stałym poziomie, a dzisiaj jest już 7 dzień krwawienia i nie widać końca. Nic mnie nie boli jak przy wcześniejszych okresach.....Bolało pareę dni wczesniej- ale jak sie zaczęło to krwawienie to nawet najmniejszego bólu.....Jakie mogą być inne przyczyny krwawienia? Czy któraś miała podobnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
zmien ginekologa.. zobacz co powie, a poza tym juz dlugo trwa twoje krwawienie, wiec uwazaj bo mozesz sie doprowadzic do anemii , zapytaj swojego gina, ale moj mi polecil picie Floradixu (zelazo+witaminki) , jest w plynie wiec sie dobrze wchlania i szybko dziala, a objawy niedoboru zelaza są okropne (lącznie z wypadaniem wlosow) wiec pomysl zawczasu, no i jest specjalnie dla karmiących i w ciąży takze maluszkowi nie zaszkodzi

 
Do góry