reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi

AgnieszkaAsz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2006
Postów
33
Miasto
Łódź
Nie wiem czy jest już taki wątek, ale chciałam się dowiedzieć jak tam u was z piersiami. Ja karmiłam piersią przez rok i jeden miesiąc (do kwietnia tego roku). Do tej pory mam piersi jak ... flaki. Są puste i obwisłe. Sama już nie wiem, czy to jest normalne? Mam nadzieję, że po drugim dziecku nie będzie jeszcze gorzej :(.
 
reklama
Hmm...ja karmilam przez 11m-cy, moje cyki od czasu sprzed ciazy powiekszyly sie o 1,5 rozmiaru i tak im juz zostalo, owszem stracily nieco na jedrnosci, ale to raczej z powodu wielkosci, bo dalej sa fajne, tylko mam duze rozstepy na bokach i nieco wieksze brodawki. Mysle ze sprawa jest bardzo indywidualna i zalezy od róznych czynników, jak wiek, wielkosc, jedrnosc, ksztalt..itp.
 
Heja,
hmmm moja piersi sa piekne, powiekszyly sie o rozmiar, stracily na jedrosci...moja kolezanka z kolei tez karmila tak dlugo jak ja, prawie 2 lata (nasze dzieci maja teraz prawie 3 latka) i ma z kolei takie piersi jak Ty opisujesz, obwisłe, sflaczałe, smieje sie ironicznie, ze długie do pasa, zasłaniajace pępek i tez sie boi, ze przy drugim bedzie to samo, albo i gorzej. Co mozna zrobić w tym przypadku, chyba nosić dobry stanik no i moze jakiś zestaw ćwiczen...nie wiem...
 
a moze to tez kwestia rozmiaru "wyjsciowego" i pozniej.
Ja jeszcze karmie. Ciekawa jestem jak bedzie pozniej.
 
To chyba jest sprawa "osobnicza", jak się ta część ciała zachowa po karmieniu;-). Ja nigdy nie miałam ogromnego biustu, jak karmiłam, to mi przybyło ze dwa rozmiary, a kiedy skończyłam karmienie, to jakoś trochę sflaczały, ale po jakimś czasie o dziwo zaczęly wyglądać lepiej. A może poprostu jak skończylam karmić, to tak mi się wydawało, że flakowate, bo przyzwyczaiłam się, że byly obfitsze. Generalnie nie jest wcale źle, w dodatku zostały mi odrobinę większe. Może trochę opadły, ale nie tragicznie. W każdym razie mężulo nie narzeka, przeciwnie;-);-).

pozdrawiam
nikita
 
Hej! Wsumie za dużo powiedzieć nie mogę jako osoba,która już ten temat przerabiała, ale z doświadczenia nieco innego wiem, że dla poprawy biustu najlepsze są ćwiczenia i basenik:-) Oczywiście miło jest wspomagać je masażami (ukłony do płci brzydszej;-)) i kremikiem:-)
Powodzenia!
Ps. im szybciej takie akcje tym lepiej!
 
reklama
nie dawno w dzien dobry TVN byla mowa o akcji promocyjnej p.welman (i jeszcze kogos)nt. dobierania odpowiedniego biustonosza...wyobrazcie sobie ze ponad polowa z nas zle dobiera sobie staniki:|..wydaje nam sie ze jest super i nie uwiera a tu...cycki jakos marnieja w oczach.
Z tego co wynioslam z akcji to stanik pomaga dobrze uformowac piersi + do tego zalecane sa kremy ujedrniajace..lub tzw bicze wodne.
Polecam tez wiele pakietow spa ktore w szybkim czasie odnawiaja/regeneruja skore piersi dzieki czemu sa one jedrniejsze i pozostaja takie na dlugo:)
sprawdzcie sobie w wyszukiwarce
BUST FIRMNESS - zabiegi ujędrniające biust
 
Do góry