reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstęp mięśni prostych brzucha

Owca70

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2008
Postów
45
Witajcie dziewczyny, czy ktoras z Was miala lub ma ten problem?
5 miesiecy temu urodzilam przez cc i nadal mam spory brzuch. Pomyslalam ze juz czas zaczac robic brzuszki. Jak sie polozylam i spielam brzuch to zobaczylam ze przez srodek - w pionie mam wypuklosc. Pomacalam i mam przerwe miedzy miesniami. Ide dopiero do lekarza zeby to pokazac a z tego co czytalam w neceie to mozna usunac to tylko operacyjnie...

Macie jakies doswiadczenia w tej kwestii?
Dziekuje, Ania
 
reklama
To powinno wrócić do normy -pod warunkiem,że po porodzie nie dzwigało się zbyt dużo.

Jeżeli wstawałyśmy np z łóżka jakbyśmy były przed ciążą to niestety nadwyrężamy wtedy mięsień prosty brzucha...dlatego lepiej po porodzie dać sobie czas połogu na wstrzymaniu :)
 
Do góry