reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suche oko

reklama
Mam ten sam problem, okulistka poleciła mi krople nawilżające konieczne, bo inaczej można zatrzeć oko i później puchnie ...
 
Ja używam bardzo często kropli starazolin hydrobalance, bo super nawilżają oko. Noszę soczewki i często niestety mam potrzebę dodatkowo nawilżyć oko.
 
Ulgę oczom przynoszą też okłady na przykład z rumianku. Ja sobie przed snem takie robię z nasączonych wacików po herbatce rumiankowej.
 
Ja używam od długiego czasu Starazolin i jestem bardzo zadowolona. A już w takich mega kryzysowych sytuacjach robię okłady ze świetlika. Działa super, naprawdę. Próbowałam też inne krople, ale zazwyczaj ich aplikacja wiązała się z bardzo niemiłym pieczeniem w oku.
 
reklama
bardzo dobrze na suche oczy działają krople hialeye free, używam ich od jakiegoś czasu, jak rano wkroplę to do wieczora mam spokój, nic nie piecze, nie swędzi, już sobie nawet taki nawyk wyrobiłam żeby rano je zakraplać, dużo lepiej mi się pracuje cyz coś robi przy komputerze :)
 
Do góry