reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele w piersiach

Witam! Dzisiaj moja mama była u lekarza i robił jej najpierw USG a później biopsję, bo stwierdził że ma torbiele w piersiach.
Czy to może oznaczać już coś poważnego, ta biopsja??
Martwię się a ani mama ani siostra nie chcą mi nic więcej powiedzieć i ewidentnie uciekają od tego tematu żeby mnie nie martwić a to jeszcze bardziej mnie zastanawia i męczy..
 
reklama
spokojnie... pewnie lekarz dla pewnosci zrobił biopsję... torbiele u mnie pojawiają się i znikają, miałam nawet guzka i wycięłam (okazał się niegroźny)... teraz jestem w ciązy i też miałam "liczne torbiele w obu piersiach"... w zeszłym tygodniu byłam na USG i "torbiele widoczne w poprzednim badaniu, obecnie niewidoczne"...
bez paniki!
 
Masakra, ja bym się strasznie stresowała tym pojawiam się i znikam tych torbieli. A jak często chodzisz na usg? W domu badasz się sama czy brasterem? Zastanawiam się czy lekarze zalecają częstrze kontrole przy takich pojawiających się i znikających guzkach?
 
Do góry