Poznaj inne nasze serwisy:
Strona 2 z 4 Pierwszy 123 Ostatni
11. do 20. z 32
    zaciekawiona:)
    Podziękowania / Polubienia

Domyślnie Odp: Torbiele w piersiach

Powodzenia!

Początkująca(y)

Domyślnie

Hej! Nie mogę sie pochwalić dużą wiedzą na temat torbile! Poza tym, że Go mam! USG wykryło torbiel z wyciekiem na 5 mm! we średę idę na Mammografię! Boję się..........

Początkująca(y)

Ja mam torbiel na prawej piersi ma 2,5cm mam miec to usuniete przy narkozie strasznie sie boje ze to nie torbiel tylko rak. Ale w srode ide do onkologa nie wiem co mi powie strasznie sie boje

Wdrożona(y) Avatar iiizis

dziewczyny, bądźcie dobrej myśli. nie można panikować skoro jeszcze nic złego sie nie dzieje!

Mama marcowa 2007 Avatar pooka

Miniurka, jak już zostało napisane nieznaczny procent torbieli to rak.
    Jestem obciążona genetycznie (zdiagnozowany gen odpowiadający za raka piersi i jajnika), mam 80% szansy na raka i w 2001 wykryłam torbiel, troche mnie jedna pani onkolog przestraszyła, poszłam na zabieg w znieczuleniu miejscowym na stół operacyjny, okazało się że zmiana niezłośliwa, zwykła torbielka a strachu się najadłam... więc nie martw się na zapas i głowa do góry

Początkująca(y)

Witam wszystkich trafiłam tutaj poniewaz szukałam czegoś o chorobach piersi ostatnio jedna dosyc mi dokucza i musze wybrac sie na usg (strasznie sie boje ze bedzie cos nie tak) ale Wasze wypowiedzi mnie uspokoiły a szczególnie ta ze"to co boli nie jest grozne" dziekuje - mama Zuzi

Szczesliwa mamusia :) Avatar royanna

Witajcie!
    Ja dzis bylam na usg piersi, poniewaz od 2 miesiecy pobolewa mnie lewa piers i pacha. Okazuje sie, ze w lewej piersi mam torbiel 4mm(ale nie od tego mnie boli, raczej od wezlow chlonnych)a w prawej piersi 8mm. Troche mnie to martwi, ale glownie dlatego, ze do lekarza ide dopiero po 6stycznia(teraz ma urlop) a ja chcialabym juz "pracowac"nad powiekszeniem rodzinki, a nie bardzo wiem, czy mi wolno....Czy najpierw nie musze wyleczyc torbieli...Kurcze, wszystkie mje plany ulegaja zmianie.

Maciejek, ur. 29.08.2006r, 3150g i 52cm

Alanek, ur. 6.11.2009r, 3230g i 56cm

Mamusia Tomka i Piotrusia Avatar joe alex

Cytat Napisał(a) royanna Zobacz post
    Witajcie!
    Ja dzis bylam na usg piersi, poniewaz od 2 miesiecy pobolewa mnie lewa piers i pacha. Okazuje sie, ze w lewej piersi mam torbiel 4mm(ale nie od tego mnie boli, raczej od wezlow chlonnych)a w prawej piersi 8mm. Troche mnie to martwi, ale glownie dlatego, ze do lekarza ide dopiero po 6stycznia(teraz ma urlop) a ja chcialabym juz "pracowac"nad powiekszeniem rodzinki, a nie bardzo wiem, czy mi wolno....Czy najpierw nie musze wyleczyc torbieli...Kurcze, wszystkie mje plany ulegaja zmianie.
    Ja jestem prawie w identycznej sytuacji. Nieco ponad 3 lata temu wykryłam sobie zgrubienie, okazało się na szczęście niegroźne.
    Zaszłam w ciążę, i nadal było bez zmian. Dopiero, kiedy byłam w ciąży z drugim maleństwem, tuż pod pierwszym guzkiem pojawił mi się następny.
    Boję się trochę iść do onkologa... Zwlekam z tym z miesiąca na miesiąc... W końcu jednak trzeba się będzie zmobilizować.
    "Jeśli kochasz, czas zawsze odnajdziesz nie mając nawet ani jednej chwili".

[IMG]http://*********************/li-22000.png[/IMG][IMG]http://*********************/li-21991.png[/IMG]

Początkująca(y)

Cześć dziewczyny!Byłam na badaniu piersi i okazało się żę mam torbiele,czy to coś poważnego?czekam na wiadomośc

Początkująca(y) Avatar Madmax

Cytat Napisał(a) Nocka Zobacz post
    Witam! Wczoraj ginekolog na wizycie kontrolnej stwierdzila u mnie torbiel w lewej piersi wielkosci 15 mm. W czwartek ide na usg piersi. Boje sie, ze to moze byc cos gorszego...Moja babcia miala raka piersi...
    Czy ktoras z Was miala moze torbiele? Jakie czynnosci podjal lekarz? Bardzo sie denerwuje i chyba nie wytrzymam do czwartku...
    witam
    Masz problem z Torbielami ,Miesniakami darmowa porada od 9.00 do 14.00 tel 0503495495

Strona 2 z 4 Pierwszy 123 Ostatni