reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele w piersiach

reklama
Hej! Nie mogę sie pochwalić dużą wiedzą na temat torbile! Poza tym, że Go mam! USG wykryło torbiel z wyciekiem na 5 mm! we średę idę na Mammografię! Boję się..........
 
Ja mam torbiel na prawej piersi ma 2,5cm mam miec to usuniete przy narkozie strasznie sie boje ze to nie torbiel tylko rak. Ale w srode ide do onkologa nie wiem co mi powie strasznie sie boje
 
dziewczyny, bądźcie dobrej myśli. nie można panikować skoro jeszcze nic złego sie nie dzieje!
 
Miniurka, jak już zostało napisane nieznaczny procent torbieli to rak.
Jestem obciążona genetycznie (zdiagnozowany gen odpowiadający za raka piersi i jajnika), mam 80% szansy na raka i w 2001 wykryłam torbiel, troche mnie jedna pani onkolog przestraszyła, poszłam na zabieg w znieczuleniu miejscowym na stół operacyjny, okazało się że zmiana niezłośliwa, zwykła torbielka a strachu się najadłam... więc nie martw się na zapas i głowa do góry :-)
 
Witam wszystkich trafiłam tutaj poniewaz szukałam czegoś o chorobach piersi ostatnio jedna dosyc mi dokucza i musze wybrac sie na usg (strasznie sie boje ze bedzie cos nie tak:-() ale Wasze wypowiedzi mnie uspokoiły a szczególnie ta ze"to co boli nie jest grozne:happy:" dziekuje - mama Zuzi
 
Witajcie!
Ja dzis bylam na usg piersi, poniewaz od 2 miesiecy pobolewa mnie lewa piers i pacha. Okazuje sie, ze w lewej piersi mam torbiel 4mm(ale nie od tego mnie boli, raczej od wezlow chlonnych)a w prawej piersi 8mm. Troche mnie to martwi, ale glownie dlatego, ze do lekarza ide dopiero po 6stycznia(teraz ma urlop) a ja chcialabym juz "pracowac"nad powiekszeniem rodzinki, a nie bardzo wiem, czy mi wolno....Czy najpierw nie musze wyleczyc torbieli...Kurcze, wszystkie mje plany ulegaja zmianie.
 
Witajcie!
Ja dzis bylam na usg piersi, poniewaz od 2 miesiecy pobolewa mnie lewa piers i pacha. Okazuje sie, ze w lewej piersi mam torbiel 4mm(ale nie od tego mnie boli, raczej od wezlow chlonnych)a w prawej piersi 8mm. Troche mnie to martwi, ale glownie dlatego, ze do lekarza ide dopiero po 6stycznia(teraz ma urlop) a ja chcialabym juz "pracowac"nad powiekszeniem rodzinki, a nie bardzo wiem, czy mi wolno....Czy najpierw nie musze wyleczyc torbieli...Kurcze, wszystkie mje plany ulegaja zmianie.
Ja jestem prawie w identycznej sytuacji. Nieco ponad 3 lata temu wykryłam sobie zgrubienie, okazało się na szczęście niegroźne.
Zaszłam w ciążę, i nadal było bez zmian. Dopiero, kiedy byłam w ciąży z drugim maleństwem, tuż pod pierwszym guzkiem pojawił mi się następny.
Boję się trochę iść do onkologa... Zwlekam z tym z miesiąca na miesiąc... W końcu jednak trzeba się będzie zmobilizować:sorry2:.
 
reklama
Witam! Wczoraj ginekolog na wizycie kontrolnej stwierdzila u mnie torbiel w lewej piersi wielkosci 15 mm. W czwartek ide na usg piersi. Boje sie, ze to moze byc cos gorszego...Moja babcia miala raka piersi...
Czy ktoras z Was miala moze torbiele? Jakie czynnosci podjal lekarz? Bardzo sie denerwuje i chyba nie wytrzymam do czwartku...:-(
witam
Masz problem z Torbielami ,Miesniakami darmowa porada od 9.00 do 14.00 tel 0503495495
 
Do góry