reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele w piersiach

Witam ja też mam torbiele ale kilka.Lekarz mi powiedział,że raczej nie są groźne i same zanikają po czasie.Ale też czasem bywa,że nie zanikają ,wtedy wchodzą w gre tabletki antykoncepcyjne np.
 
reklama
Acha i jeszcze jedno, mnie za to bardzo bolą te torbiele:(( kują mnie nawet jakbym miała igły w piersiach:( Czy któraś z was tak ma???
 
Ostatnia edycja:
Hej ja miałam torbiel mój lekarz mówił że to nic groznego i zalecał ciążę teraz jest ok torbiel zginął.
 
Witam.Milam dzisiaj wizyte u ginekologa i powiedzial mi ze mam torbiela w lewej piersi.Chcialam zapytac jakie to jest uczecie bo u mnie to wyglada tak jak by mleko podbieralo w czasie ciazy.
 
Torbiel na piersi :(
Witam
Byłam dzisiaj na USG, bo pobolewała mnie prawa piers. Co sie okazalo to nie na prawej tylko na lewej znaleziono u MNie torbiela 4mm.Poza tym piersi bez zmian ogniskowych i wtórnie naciekowych. Doły pachowe wolne. Lekarz powiedzial, że nie mam sie czym przejmowac, ale Ja sie strasznie boje. Jestem 14 dni po okresie. Cykl miesiaczkowy trwa co 23 dni.. wiec jestem prawie tydzien przed okresem. Powiedzial, że to byc moze dlatego sie pokazal i ze jak przyjde 6 dni po okresie juz moze go nie byc ze sie wchlonie. JA sie strasznie boje:( Nigdy nie mialam zadnych problemow. W rodzinie tez nikt nie chorowal na nic zwiazane z piersiami. Mam obie piersi o budowie bogatogruczolowej.. POMOZCIE MI i powiedzcie co o tym myslicie
Pozdrawiam​
 
Ja mam podobny problem.Ostatnio wyczułam guzek w jednej piersi tuż nad brodawką.Dodam, ze karmię jeszcze piersią a z tej jednej mały przestał pić.Być może to zapchany kanalik.Zapiszę się chyba na usg dla świętego spokoju.
 
icon1.png
Torbiel na piersi :(


Witam
Byłam dzisiaj na USG, bo pobolewała mnie prawa piers. Co sie okazalo to nie na prawej tylko na lewej znaleziono u MNie torbiela 4mm.Poza tym piersi bez zmian ogniskowych i wtórnie naciekowych. Doły pachowe wolne. Lekarz powiedzial, że nie mam sie czym przejmowac, ale Ja sie strasznie boje. Jestem 14 dni po okresie. Cykl miesiaczkowy trwa co 23 dni.. wiec jestem prawie tydzien przed okresem. Powiedzial, że to byc moze dlatego sie pokazal i ze jak przyjde 6 dni po okresie juz moze go nie byc ze sie wchlonie. JA sie strasznie boje:( Nigdy nie mialam zadnych problemow. W rodzinie tez nikt nie chorowal na nic zwiazane z piersiami. Mam obie piersi o budowie bogatogruczolowej.. POMOZCIE MI i powiedzcie co o tym myslicie
Pozdrawiam
 
Witam, ja mam podobną sytuację - w ubiegłym roku miałam pierwszą torbiel. Miałam biopsję, wszystko się dobrze skończyło. W listopadzie podczas kontroli lekarz wykrył kolejną. Fatalnie umiejscowioną, czekamy co z tym dalej robić. Mam wizytę w połowie marca i bardzo się denerwuję. Mimo że torbiel to nie jest groźna zmiana... agaaaaa - czy twoja torbiel wchłonęła się po okresie??? chyba wpadam w hipochondrię... napiszcie coś pozytywnego:)
 
Witam,ja dziś też byłam na usg piersi i wykryto u mnie torbiel ponad 4mm w obu piersiach,doły pachowe wolne,jutro mam wizytę u ginekologa,bardzo się boję co będzie dalej.moja babcia zmarła na raka,tylko do dzis niewiem czy byl to rak płuc czy piersi,miałam wtedy 13 lat moja mama milczy nie chce mi powiedziec.strasznie sie boje-jestem 2-pokoleniem...jeszcze z jednego nie wyszłam-rok temu miałam wypadek,strzaskana glowa,wciąz są krwiaki i lekki paraliz buzi i nogi a tu taka diagnoza...boję się jutra...pozdrawiam wszystkich cieplutko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bogumiła ja mam tzw mastopatię, czyli ogólnie mówiąc skłonność do pojawiania się i znikania guzków. I w wieku 20 lat miałam torbiel, którą w końcu trzeba było chirurgicznie usunąć, bo odciąganie płynu z niej przez biopsję nie wiele dawało, a wciąż bolała. Minęło 18 lat, a ja cieszę się dobrym zdrowiem i karmię bez większych problemów drugie dziecko. Tu możesz poczytać o łagodnych i nie groźnych zmianach guzkowatych w piersiach:
Choroby piersi - Zmiany łagodne | mojepiersi - wszystko o profilaktyce chorób piersi
I powrotu do zdrowia i formy życzę :tak:
 
Do góry