reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzależnienie od Coca Coli????

no fakt, coca cola to straszny nalog :-p my z mezem nie pilismy niczego innego poza nia dopoki nie zaszlam w ciaze, wtedy diametralnie zmienilismy nasza diete. Głownie ja, bo mezus i tak oszukiwal :-p zaczelam pic duzo wody i sokow, roznica byla widoczna niemalze od razu ;-) cera stala sie jasniejsza i jakby bardziej odzywiona, ja nie chodzilam juz taka ospala i nie da sie ukryc ze naprawde czulam sie lepiej, byc moze emocje zwiazane z ciaza, ta radosc mialy na to wplyw:tak:
 
reklama
no wg mnie cola uzaleznia i to bardzo, im wiecej sie piej tym wieksze pragnienie, nie wiem co oni tam dodaja ale to pewne, ze cos co powoduje ciagla chec picia :tak:
ja tak pilam i pilam, nawet nie spostrzeglam, ze pije prawie 2l coli dziennie, to duzo bo to tyle cukru, ze starczyloby na tydzien, postanowilam przestac pic i jakos teraz nie mam potrzeby, nie podeszlam do tego jak do uzaleznienia tylko poprostu, ze to niezdrowe i nie pije, czasem kupie butelke ale to raczej maz wypija, ja moze ze 2-3 szklanki na miesiac takze coli mowie nie ;-)
takie niby nic a tak potrafi czlowieka uwiazac :-)
 
popieram, ja także byłam uzalezniona od coca-coli , razem z mężem zreszta. Jak tylko zdalismy sobie z tego sprawe od razu zaprzestalismy kupowac.
Na poczatku pierwszej ciązy wypijałam jej bardzo duzo. teraz sie juz pilnuje.
 
colaaa. ahhh tesknie za cola. niestety przez ciaze wszystki plyny stracily dla mnie jakikolwiek smak :( dzisiaj siedzialam i rozpaczalam z tego powodu. Przechodze faze smaku metalu w buzi, kiedy chrupie cos to znika ale ile mozna chrupac? nie daje rady chrupac caly dzien bo brzuch nie miesci takich ilosci :) ja dopiero zaczynam 10tydzien ciazy a brzuch mi juz widac :)

ale nie straszac ludzi uzaleznionych. mam kuzyna ktory pil cole hektolitrami, az zniszczylo mu zoladek. Jest po operacji i cole odstawil zupelnie co nie bylo dla niego latwe.
 
Niestety Cola i Pepsi uzależniają.Jak pracowałam to piłam non stop cole ale szybko nałóg mi minął.Teraz uzależniłam się od pepsi a co najgorsze karmię piersią i już córcia ma szorstkie policzki :-( Co prawda nie wypijam 2litrów dziennie ale piję jej trochę za dużo.Raz na jakiś czas tak,ale nie codziennie :baffled:
Od jutra idę na odwyk :cool2:
 
reklama
ja rowniez mam problem z uzaleznieniem od coca-coli, teraz jestem w 10 tygodniu ciazy i staram sie coli unikac jak ognia, ale nie zawsze mi sie to udaje
 
reklama
Do góry