reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z rozstępami

Najlepiej zacząć walkę z rozstepami jak są jeszcze czerwone, jest dużo kremów na rozstępy ale one są niezbyt skuteczne, łatwiej zapobiegać niż leczyć bo prawda jest taka że rozstępów nie da się pozbyć nawet poprzez zabiegi kosmetyczne można jedynie sprawić że będą mniej widoczne
 
reklama
Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi właśnie ma właściwości silnie nawilżające, dogłębnie nawilża, ujędrnia i napina skórę i redukuję cellulit i rozstępy. Już wiele kobiet potwierdziło skuteczność tego olejku.
 
Nie chce cię martwic ale rozstępów nie da się już zlikwidować jedynie mogą być mniej widoczne ja też mam ich dużo po ciąży i nie pomogło mi nic. No chyba że operacja plastyczna to moze cos da.
 
Ehhh kobietki drogie :/ Problem rozstępów (i innych cellulitis) to problem stworzony przez koncerny farmaceutyczne, który ma nas zmusić do szaleńczej pogoni za idealnym i nieosiągalnym ciałem!
 
Ja właśnie walczę ze zbędnymi kilogramami i tym, żeby rozstępy się jednak nie pojawiły, a skóra była jędrna i gładka. Macie jakieś pomysły?
 
reklama
hej a próbowałyście kolagen? ja od ok tygodnia używam kolagen silver. jest on drogi bo 220 zł za 100 ml ale podobno skuteczny. rozstępy bledną ale zobaczymy jak dalej. będę opisywać go na blogu ibobson zapraszam
 
Do góry