reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysypka na dekoldzie i plecach

passoa85

passoa85
Dołączył(a)
12 Luty 2009
Postów
16
hej dziewczyny:)

jestem tu po raz pierwszy:) jestem w 22 tygodniu ciąży i od miesiąca mam wysypkę na dekoldzie i plecach wygląda jak potówka tyle że swędzi...lekarz powiedział że może od kosmetyków albo soków świeżo wyciskanych...odstawiłam ale nadal się pojawia czy może któras miała taki problem??? może to hormony a może jeszcze coś innego?napiszcie proszę buzka;-)
 
reklama
Mam to samo,mój lekarz powiedział że to hormony i że po ciąży samo powinno przejść :-).Najlepiej tego wogóle nie ruszać nie wyciskać!!!
 
dzięki za odpowiedz;) ja już analizuje co jem i w jakich ilościach a może to hormony więc nie mamy na to wpływu:)

buziaki
 
Hejka ja również jestem w 22tyg ciąży i właśnie od niedawna również pojawiły się u mnie krosty na dekoldzie,coś w stylu potówki i trochę swędzi!!!zmieniłam kosmetyki lecz to nic nie dało,więc to napewno hormony-niemamy na to wpływu!!!!
A co gorsza to strasznie zrobiła mi się wrażliwa skóra zwłaszcza na plecach i nogach i okolicach ud.Zauważyłam że kiedy myję się cieplejszą wodą niż zawsze to potem mam zaczerwienienia jak po poparzeniu no i to cholernie swędzi.Myslałam że przedawkowałam magnez ktory musze zażywać lecz odstawiłam a nadal swędziało.Więc troche mnie to dziwi że robi mi sie to właśnie wtedy gdy myje sie cieplejszą woda.Czy któraś z was miała tak jak ja?!?!?!
 
Ostatnia edycja:
lekarz mógł mieć rację sugerując, że to od kosmetyków. ja tak właśnie miałam. nabawiłam się alergii na zwykłe kosmetyki, moja skóra stała się bardziej wrażliwa niż zwykle.teraz używam mleczka dardia z apteki, jest przebadane i hypoalergiczne więc stosowanie jest bezpieczne i efektowne. skóra jest gładka i nawilżona. zauważyłam, że zapobiega rozstępom...coś w tym jest
 
Do góry