reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

13 miesięczne dziecko połknęło przedmiot

reklama
Zatyczki jeszcze nie znalazłam:-( Ale co się naoglądam i ... nawącham, to moje:rolleyes: Na forum medycznym też mnie pocieszyli - jak weszła, to i wyjdzie. Czekam dalej...
 
Nicole daj znać co z Twoim Dareczkiem. mam nadzieję, że wszystko już się samo dobrze zakończyło bez interwencji lekarskiej. Pozdrawiam Was ciepło
 
Witam!
O jej Nicole daj znac, domyślam się, że po takim czasie na pewno się już coś wyjaśniło, mam nadzieję, że jak najbardziej pomyślnie!
 
mojej koleżanki córka połkneła 2 zł miała wtedy ok 1,5 roku i lekarze stwierdzili, że nie ma szans żeby to przeszło przez jelita, zrobili prześwietlenie i na szczęście 2 zł utkneło w przełyku, mała dostała narkozę i wyciągneli pieniądz
 
Mnie tez interesuje zakonczenie tej historii... tym bardziej ze moj 11 miesieczny synek tez chyba polknal kawalek plastiku... tylko nie wiem czy to mozliwe. To bylo plastikowe koleczko, o wielkosci mniej wiecej 5 zlotowki,wiec czy to mozliwe zeby dziecko polknelo taki duzy przedmiot? Rowniez przeszukalam caly pokoj i nigdzie nie ma... Nie wiem, co mam robic. Nie chce isc od razu do lekarza bo prawdopodobnie i tak odeslalby mnie do domu, wiec chyba poczekam, moze wyjdzie z kupką.. Ale czy taki duzy kawalek moze przjsc przez jelita? Strasznie sie denerwuje...

 
reklama
Odgrzebuje temat :-:)baffled:
Dziś w południe mój prawie 8 miesięczny Mateuszek zwany Blaszką połknął zaczepke wraz z blaszką od obrazka brata.
Byliśmy już na rentgenie,nic nie staneło w przełyku i zbliża się do jelitek.
Modle się,by szybko wyszło bo jak nie to za 3 dni znowu do szpitala na rentgena.
Czy wy też miałyście jakieś przypadki z połknięciem?
Jeśli tak to jakie to były przedmioty i po ilu dniach przywitaliście niespodzianke?
Kurcze normalnie sie boje :-(
 
Do góry