reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Autyzm

Diagnoza najważniejsza. Najlepiej jak najwcześniej, ale wiadomo, nie jest to takie proste czasem. Moja przyjaciólka zauwazyła problemy dopiero w zerówce, na szczęście w porę zareagowała i posłala dziecko do szkoy Scholar dla dzieci autystycznych - Marta zrobila tak szybko niesamowire postepy , ze aż byłam sama w wielkim szoku! wg mnie zasługa wielka wspaniałych spcjalistów bo z tego co pamiętam, jak mówiłą, to ma i psychloga i logopede i neurologa, ma dogoterapie, muzykoterapie, rehabilitacje, Biofeedback- tyle co pamietam o reszte musiałabym podpytać bo nie znam szczegółów az takichm tyle co sie chwalili z radości . szukajcie dobrych szkól - ta o ktorej pisalam to Scholar z Aleksandrowa Łódzkiego
 
reklama
Do góry